Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy fém órám, már kétszer...

Van egy fém órám, már kétszer elvittem rövidítetni de még mindig nagy. Itthon nem tudnám rövidíteni?

Figyelt kérdés
400 forintért csinálták meg de nekem ez túl drága ahoz hogy mindig óráshoz hordjam ha rövidíteni vagy hosszabítani szeretném. Az órásnál amikor felpróbáltam pont jó volt de amikor itthon felvettem még mindig nagynak találtam. Szerintetek itthon nem tudnám valahogy megcsinálni magamnak hogy ne kelljen mindig az óráshoz járkálni és rövidítetni? Mert így lassan már többe fog kerülni a rövidítés mint amennyi maga az óra volt!
2010. nov. 21. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szégyen, hogy pénzt kért érte, aki csinálta, nekem Kecskeméten a Hanga órásnál kértem meg a hölgyet és nem kért érte semmit, mivel elvileg két kis pontot kell a szélén kipattintani, ezt egy gémkapocs kihajtásával is meg lehet csinálni, vagy egy tűvel.Ki kell pattintani a két kis pöcköt a szélén, ahol csatlakozik a rész.

Mármint ha ilyen az órád...

2010. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem olyan hogy egy kis fém rúddal vannak a részei összekapcsolva egymáshoz de ahogy néztem azt csinálta hogy rárakott a fém rúd tetejére egy ugyna akkora rudat és elkezdte kalapálni aztán amikor kijött kicsit kihúzta kézzel. Megcsinálnám itthon is mert szeritnem meg tudom csak kalapács kell hozzá csak félek hogy kárt teszek az órában. Elvinni már biztos nem fogom óráshoz mert 400 ft nagyon sok érte.
2010. nov. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!