Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen szempillákat csak...

Ilyen szempillákat csak műszempillával lehet elérni? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Vagy esetleg tudtok valami jó szempillaspirált, amivel hasonló hatást lehet elérni? Nektek mi vált be? :)


2010. nov. 23. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a spirál nagyon jó: [link]


Simán csinál neked olyan pillát :) Én szerintem ezt fogom világ életemben használni.

2010. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szempillákat csak műszempillával lehet elérni. A spirál inkább hosszít, ennyire sosem lesz dús tőle a szempilla sajna.:( De az előző spirál valóban egész jó.
2010. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:56


nekem ilyen szempillaspirálom van...ez csak hosszít sajna, dúsitani nem fog...de a sürü keféjü az dúsit....és én azok szerencsések közé tartozom, hogy ha kifestem a szempillám kb ugyanilyen...és mindig megkérdezik h müszempillám van?....szóval el lehet érni...ha már alapbol elég hosszu és sürü a szempillád (bár nekem annyira nem sürü...)

22L

2010. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nekem is ilyenem van :P. Eddig tényleg ez a legjobb azok közül, amiket használtam. Csak nekem eleve rövid és nem túl látványos szempilláim vannak... de akkor megelégszem ennyivel, ez legyen a legkisebb gondom :D. Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 23. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!