Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok olyan szempillaspir...

Mondanátok olyan szempillaspirált ami tényleg dúsítja és hosszabbítja a szempillákat?

Figyelt kérdés
max. 2000Ft-ig..
2011. máj. 24. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ahhoz először műszempillát kell feltenni, hogy látszódjon a hatása. ;)
2011. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maybelline Colossal
2011. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maybelline False Lashes, a rózsaszín változata, nekem nagyon látványos változást hozott. :) Dm-ben, Rossmannban 1800 ft körül van


[link]

2011. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maybelline Colossal Volum Express [link] és szintén a Maybelline-től a Cat Eyes [link]
2011. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a Cat eyes-t hogy használod? Nekem nagyon csomósak lettek tőle a pilláim, rengeteg festéket vesz fel a kefe. Pedig olyan szép a reklámban a csaj szempillája, meg jó a spirál illata, nemrég vettem, nem szeretném kidobni. :D
2011. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gabika!

Először a Volum Expressel húzom ki majd a Cattel de úgy,hogy a festék nagy részét leszedem és úgy kenem át és a szempillatövétől húzom ki,úgy,hogykicsit 'remegtetem a kezem',de figyelj mindig,hogy sose legyen sok festék rajta!:)

Utolsó votlam;)

2011. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszike. :)
2011. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm:)
2011. jún. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!