Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet OPI, Essie, Color...

Hol lehet OPI, Essie, Color Club, Orly, China Glaze vagy Barry M körömlakkot venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék neten rendelni. Nincs annyi pénzem, hogy egyszerre rendeljek sokat, kevésért meg nem éri meg a postaköltség.

Ami szóba jöhet: Budapest (lehetőleg a 105-ös busz útvonala vagy az Alkotás utca (I.) vagy Váci utca.

Azonkívül Székesfehérvár, Veszprém vagy Tatabánya.


2010. nov. 23. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia !

OPI-Tbudapesten

[link]

ott a cím

Hungária krt. 191.

nem vagyok pesti nem tudom hol van

2010. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Kecskeméten egy fodrászkellékes és műköröm boltból szoktam megrendeltetni, ők mennek el érte így nincs postaköltség. Szerintem te is jobban járnál így. Egy kis segítség: OPI-hoz:


[link]

2010. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az opi-s címhez 1es villamossal kell menni
2010. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Makeup Plázában vannak Barry M lakkok. Szuperek szerintem is és ritka, hogy egy webáruházban ennyi szín van és mind elérhető gyártói oldal árában. Tök jó, nézd meg
2011. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Make Up Plázában lehet Barry M lakkokat venni. Most épp akciósak is és nagyon széles a választék. Nagyon jó minőségűek. Nekem is van néhány és nem pattogzik, szépen tartja a fényét. Nagyon szeretem őket.
2012. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!