Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb a tus vagy a...

Melyik jobb a tus vagy a szemceruza?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy már egy óra múlva ne legyen elkenődve?
2009. jan. 15. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez attól is függ,hogy a szem melyik területére szeretnéd azt használni!Én általában úgy szoktam használni,hogy a felső szemhéjam tövénél tust használok,alul pedig ceruzát!

Nekem így szokott kinézni:

[link]

Remélem,hogy jó lesz a kép!

Mi kenődik el?A szemceruza vagy a tus?Csak mert nekem a tus nem szokott,ha pedig a ceruzának a vonala halványul el,akkor az elkenődést fültisztítóval leszedem és utána úja kifestem

2009. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alulra is érdemes tust használni.De NEM a szem belső részére hanem közvetlenül alatta.Nekem egyáltalán nem kenődik el úgy tök jó.

[link]

2009. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én mind a 2öt használom. először alapozpm a szempilla tövénél végig, utána pedig rá huzom a tusz nagyon szép hatás lesz, és utána szempilla spirán, gyönyörű
2009. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha vkinek van még ötlete, szívesen fogadom!
2009. jan. 16. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemceruza. De csak tipp.
2009. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ceruza! Enyhén dörzsöld meg fültisztító pálcikával!
2018. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!