Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami jó szempillaspirál...

Valami jó szempillaspirál kéne, de nem tudom hogy milyet vegyek. (? ) lényeg: -ne legyen túl drága. -jó nagy szempillákat csináljon (ugyanis nkm elég kicsi) tippeket kérek légyszii.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Avon Supershock, csipkés. :) Én már csak ezt használom.
2010. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
avonostol csak a spectra lash jo, egyebkent en maybelline volum expresst hasznalok (sarga), es nekem ez a jo...mondjuk nekem nagyok a szempillaim, de peldaul a spectra lash-tol szinte mar a szemoldokomet ertek olyan nagyok voltak.
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Maybelline Volum’ Express Falsies .. 1600 forintért láttam múltkor, nem a legolcsóbb, de márka és tényleg jó :)
2010. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a maybelline expressből a sárgát használtam, de egy idő után észrevettem h letörtek a szempilláim és sokkal több jött ki mint a normális mennyiség. ezután abbahagytam váltottam most már jobb, nem hullik. Nem tudom miért volt ez:S.
2010. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
masodik vagyok, nekem falsies is van, de a sarga 100szor jobb!! nekem nem koser a kefeje sem, es valhogy nem eri utol sehogysem ezt a masikat:)
2010. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Avon Super Shock-ot ne vegyél! Először tényleg szép pillákat csinál, de felbontás után 2-3 héttel iszonyatosan csomós lesz, és már nem tudod olyan szépen felvinni. Inkább az előbb felsorolt Maybelline-ek közül valamelyik. Mindkettő jó.
2010. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maybelline XXL Curl Powert, dúsít, hosszabbít és szép ívet ad a szempilláidnak.

[link]

2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!