Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért lesz csomós a szempillám...

Miért lesz csomós a szempillám akármilyen drága szempillaspirál használok?

Figyelt kérdés
nagyon sok van itthon és mind márkás de nem tudom vele normálisan kihúzni a pillám mert összetapadnak és csomós hatású lesz.. fogalmam sincs miért amúgy alapvetően hosszú és nem olyan sűrű de én már nem értem miért csinálja ezt... és ha már itt tartunk sok helyen hallottam már a szinezett arcápolókról, mik is azok és hol lehet kapni őket?
2011. jan. 29. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy rosszul csinálod?(csak egy ötlet)
2011. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ez is lehet, de mit rontok el? xDD
2011. jan. 29. 12:19
 3/9 anonim válasza:
100%
A szempilla csomósodás annak a következménye,hogy rosszul mosod le a festéket a pilláidról(előzőnapról),vagy túl sokat kensz rá,de mivel a szempillának is kell regenerálódnia Én azt ajánlom,hogy egy pár napig ne használd ezeket a termékeket.Vagy áttetszőt használj.Az tutira nem csomósodik.Sok sikert :)
2011. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem azért szokott néha csomós lenni, mert nem mosom meg előtte alaposan (vízzel).
2011. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor szokott csomós lenni, ha túl sokat kenek rá. én mindig lehuzogatom a tégely szélén a felesleget a keféről. és ha csak nagyon diszkréten akarom kifesteni még zsepivel is letörlöm kicsit. így mindig szép különálló pilláim lesznek.
2011. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsokat! köszönöm szépen )
2011. jan. 29. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

előtte fésüld át (természetesen az előző sminket jól mosd le)

és ne tegyél rá sokat.. nekem is ez volt a baj az elején tök sokat rákentem hogy majd attól szebb lesz, de nem sőőt..akkor lett csomós, most már kevesebbet teszek és így szép :)

2011. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam:

egy vékony réteget eloszlatni Z alakú mozgással az alsó részén, majd várok, hogy megszáradjon, aztán átmegyek a felső homorú részen is egyszer vékonyan, várok, hogy megszáradjon majd ezt megismétlem újra. Szóval elég sokat teszek rá, de nem egyszerre, megvárom hogy a külön rétegek megszáradjanak, mint a körömlakkozásnál. A bal szememen előfordul hogy néha összeakad 1-1 szál, de az azért van, mert ahhoz nehezebben férek hozzá, de miután teljesen megszárad szétválasztom egy átlátszó szempillaspirállal, vagy egy szempillafésűvel.

2011. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha látod h csomós, de még nem száradt meg a festék húzd át párszor egy olyan spirállal amiben már nincs. lehozza a felesleget :)
2011. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!