Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lesz valami baj ha nem piercin...

Lesz valami baj ha nem piercingesnél csináltatom a köldök pc-t?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm már csinált egy csajnak és ő még egyben van . nem gyulladt be meg semmi.

Pc-s tűvel csinálnánk . 1,6-os tű 1,2-es pc.

nincs nagy kockázata ? félek h valami bajom lesz . mert hallotam rosz dolgokat . de undorodok egy pc-shez bemenni . nem tudom mért .

és eddíg bisztos voltam de most elbizonytalanítottak .


a csaj már magának is csinált meg minden .


Segítseteeeeek!


2009. jan. 15. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baj belőle. Még akkor is, ha szalonban csináltatod. bár úgy kevesebb az esélye. Semmiképp ne csináltasd az ismerősöddel, elfertőződhet, begyulladhat. Ha már mindenképp akarsz, akkor szánd rá az árát is, és legyen normális. Egyébként, nemtudom miért félsz.(inkább az ismerőstől kéne) Ott fertőtlenítik rendesen, és egyáltalán nem fáj.
2009. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem van köldök pc-m,de szakember szúrta

a kezed nem lehet koszos,steril tű kell hozzá és lehet,hogy megtudod csinálni,de biztos,hogy nem úgy,mintha szakember csinálná

a begyulladás nem attól függ,hogy ki szúrja,hanem,hogy a bőröd birja-e vagy pedig kilöki a szervezetedből,mert ha egyszer kilöki,akkor máskor már ne szúrd,mert nem birod .

kenegetni kell 2 hónapig,kb:annyi idő mig benőll.a köldök pc a legnehezebben gyógyuló hely és nyáron ne szúrd,mert könyebben begyullad a melegtől

2009. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze tudom . meg kesztyűt hazsnálna , steril pc-s tűt pc. tisztítanánk stb .. meg utáa is fertőtleníteném meg minden
2009. jan. 15. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hibáiból tanul csak az ember. Szerintem téged nem lehet rábeszélni, hogy szalonban csináltasd. Akkor menj az ismerősödhöz, lehet, hogy nem lesz semmi gond. (De a kérdésedre válaszolva: igen, lehet bajod, így nagyobb az esélye a fertőzésnek.)
2009. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

NEM

az enyém itthon lett csinálva 5 éve és még mindig gyönyörűen pompázik, és utána csak ugy kedvet kaptam hozzá és kb. 10 embernek meg csináltam és mind nem olyan szép mintha szak ember csinálta volna

2009. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
A köldök pc az egy kis számítógép a köldöködbe építve?
2009. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerősömnek is egy nem piercinges csinálta hanem a barátnője

begyulladt belülről a köldöke (ökölnyi nagyságú gennyes valami lett neki)

meg kellett műteni

ilyen butaságot ne csináljatok az a 4000 ft-ot ki lehet birni inkább minthogy kórház legyen belőle

2009. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én magamnak csináltam...nem lett semmi bajom ...am még igy h visszaemlékszem nem olyan steril körülmények között csináltam:D:D egy tűvel amit lemostam alkohollal és annyi..még be se gyulladt...de mkinek más..
2009. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!