Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig fáj a köldök piercing?

Meddig fáj a köldök piercing?

Figyelt kérdés
Egy hónapja csináltattam, az első héten nagyon szépen gyógyult, alig gennyezett, de pár napja elkezdett fájni. Eddig semmi baja nem volt, nem fájt, meg semmi, de újabban a legkisebb húzásra is fáj. Mikor gyógyul be teljesen, úgy hogy nem fáj tovább? (minden nap fetőtlenítem alkohollal)
2011. szept. 17. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én 2x is átszúrattam a köldököm, meg egyszer a szemöldököm, és egyiknél sem tapasztaltam ilyet. 1-2 hétig érzékeny lehet, de 1 hónap az már sok. menj vissza és kérdezd meg, hogy mitől van. remélem tud segíteni:)
2011. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dia90' ***** válasza:
Hát, nekem is kb. egy hónapig fájt, hiába fertőtlenítettem, aztán elmentem a háziorvosomhoz, aki írt fel rá egy nagyon jó kenőcsöt, az Elocomot. Nekem ez pár nap alatt rendbetette.
2011. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek meddig, nekem kb 2 napig fájt, utána semmi. Én nem is kenegettem semmivel.
2011. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem amikor szúrták mondták, hogy tilos alkohollal. Betadine-t, Tetran-t, vagy valami hasonló krémet ajánlottak.
2011. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tőlem amikor kérdezték, hogy mm van otthon, akkor mondtam h alkohol, és mondták, hogy jóaz. Ugyhogy nemtudom. Bár már kezd elmúlni.
2011. szept. 18. 14:56
 6/9 A kérdező kommentje:
*mim
2011. szept. 18. 14:56
 7/9 anonim válasza:

Amikor bejött az országba a köldök piercing, akkor anyu csináltatott magának és neki még azt mondták, hogy alkohollal kell. Majdnem 1 év volt mire begyógyult neki. Amikor nekem lett szúrva anyu még meg is kérdezte, hogy esetleg az alkohol miatt gyógyult lassan és akkor mondták, hogy azzal tilos.

14:33-as voltam :)

2011. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van,akkor életed végéig
2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szim44 válasza:
én ma szurattam alkohollal tilos
2017. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!