Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktál körömlakkhoz öltözködni?

Szoktál körömlakkhoz öltözködni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Heh... :D
2010. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. :D
2010. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem

16/F

2010. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet is csak a papakedvence plázaribik kérdeznek :D
2010. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert? Szerintem alap hogy nem festjük mondjuk neonzöldre a körmünket pl ha pasztellszíneket veszünk fel...

Amúgy nem, fordítva, olyanra festem a körmöm ami illik az öltözékemhez. 19L

2010. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát tévedsz. Csóró vagyok és inkább okoska típus (szemüveges, kicsit számítógépes, nagyjából jókislány, stb).

Én nem nagyon foglalkozok azzal, hogy passzoljon a körömlakk a ruhához. Mivel nincs annyi pénzem, hogy elég ruhát bevásároljak, de lakkból azért szeretném válogatni a színeket.

Csak sok helyen olvasom, hogy passzolnia kéne a ruhával és kíváncsi voltam, hogy ki mennyire foglalkozik ezzel.

2010. nov. 28. 00:04
 7/18 A kérdező kommentje:

Például leginkább piros, fehér, lila felsőket hordok, de szeretném megpróbálni mondjuk a kék színű lakkot is. Szerintem emiatt nem fog összedőlni a világ. Olyan öltözködésű embereket látok (körömlakk nélkül), hogy az jobban kiveri a biztosítékot, mint egy nem passzoló körömlakk.

Csak kíváncsi voltam mások szokásaira körömlakkot illetően.

2010. nov. 28. 00:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha ismernélek biztos nem ez alapján ítélnélek meg hogy összeillik-e a körömlakkod vagy sem, ha egyébként ápolt, normális ember vagy. De szerintem akkor is hülyén néz ki pont amit írtál, kék lakk lila/piros felsővel. Max. úgy jó hogyha veszel mellé még valami kéket fel, nyaklánc, táska, feltűnőbb fülbevaló, ilyenek.
2010. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan,lakkozd kékre a körmöd, ha szeretsz farmerban járni, az ugye kék színű tehát ahhoz már bármit felvehetsz. Volt, hogy úgy öltözködtem, hogy menjen a lakkomhoz, de mivel eddig csak az életemből 3-4hónapig volt lakk a körmömön nem csodálom, hogy mindent ki akartam belőle hozni. Most megint növesztem, én a cikláment szeretem, bármit felvehetek hozzá. (én is jó kislány kinézetű vagyok:-)
2010. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem átlalában mükörmöm van ha nincs mindig pirosra festem a mondjuk nekem sok a piros és fekete ruhám igy illik is hozzá. De nekem ez a piros köröm inkább az egyéniségemhez illik tehát nem szoktam rajta változtatni próbáltam lilát pinket de az nem én vagyok:)
2010. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!