Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok?

Milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
T vonalban zsíros, amúgy száraz bőröm van és nagyon karikásak a szemeim. Tudtok ajánlani olyan alapozót, ami jól fed és nem tömíti el a pórusokat? Az is jöhet, hogy milyet ne vegyek
2010. nov. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a hab állagú antibakteriális Essencet használom, és elégedett vagyok vele. Sokan dicsérik a Rimmel (?) Stay matt alapozóját/púderét.
2010. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Miss Sporty alapozót használok!:)Nekem bevált*.*
2010. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha száraz a bőröd, hidratáld naponta. Vannak nagyon olcsó hidratálókrémek és szerintem kb. mindegyik használ. (Száraz bőrön csúnya az alapozó)

Alapozó attól függ, mennyit akarsz rászánni. Olcsóbb: Essence. Középkategória: Astor, Loreal. Drágább: Clarins, Estée Lauder, MAC. Amúgy persze az utolsó három a legjobb... jellemző. :)

Bár még a Maybelline-ek is egész jók, azok nem tudom, mennyibe kerülnek.

2010. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

utolsó: konkrét termékeket nem tudsz mondani? :S középkategóriásak érdekelnének

2010. nov. 28. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha bemész egy Rossmannba vagy DM-be találsz egy csomót. :) Pár amit ismerek:

L Oreal Visible Lift

Astor Perfect Stay 24h

Maybelline Wonder Finish Makeup

2010. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!