Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki Star Nature...

Használ valaki Star Nature parfümöt?

Figyelt kérdés

Milyet?

És mennyire tartós,mennyire éri meg?


2010. nov. 30. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én használok. nekem van eperkrémes, görögdinnyés, rágós és cseresznyés. mintha az eperkrémes tartósabb lenne mint a többi... de amúgy nem rosszak (mégha nemis a legtartósabbak), de olyan ártól ne várj csodát:). az illatuk isteni egyébként
2010. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Kinéztem magamnak rágógumisat :D

Te mennyiért vetted őket?

2010. nov. 30. 22:49
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
900ft, akciosan
2010. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én is azt gondoltam, hogy biztos valami jó kis parfüm utánzat...

Hát elég nagyot csalódtam..Ma volt szerencsém bemenni egy boltba ahol parfümöket is árulnak .Volt star nature is, hármat szagoltam meg.A cseresznyésnek undoríró, müanyag szaga volt, a vattacukrosnak semmi különös, az nem volt olyan rossz,azt az eperkrémest vagy mit meg a csuklómra fújtam és nagyon tömény volt.Ez volt délután, most este pedig már nem is lehet érezni a csuklómon :S Szóval szerintem inkább várj és vegyál akciósan valami jó parfümöt modjuk a dm-ből. Ha mégis natur start akarsz akkor előbb szagold meg és csak utána vedd meg vagy rendeljd.

2010. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Eddig én is azt gondoltam, hogy biztos valami jó kis parfüm utánzat...

Hát elég nagyot csalódtam..Ma volt szerencsém bemenni egy boltba ahol parfümöket is árulnak .Volt star nature is, hármat szagoltam meg.A cseresznyésnek undoríró, müanyag szaga volt, a vattacukrosnak semmi különös, az nem volt olyan rossz,azt az eperkrémest vagy mit meg a csuklómra fújtam és nagyon tömény volt.Ez volt délután, most este pedig már nem is lehet érezni a csuklómon :S Szóval szerintem inkább várj és vegyál akciósan valami jó parfümöt modjuk a dm-ből. Ha mégis natur start akarsz akkor előbb szagold meg és csak utána vedd meg vagy rendeld.

2010. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
bocsi, sikerült bénáznom és kétszer elküldenem xD
2010. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

semmibaj :)

Vettem rágósat,nagyon finom illata van,de nem tartós annyira. :(

2010. dec. 7. 19:36
 8/25 anonim válasza:
Bp-en hol lehet kapni sokfélét? Én még csak a neten láttam, de boltban nem.
2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nyugati aluljáróban :)
2011. ápr. 17. 00:14
 10/25 anonim válasza:
Ázsia centerben is kapni :) Amúgy én a fahéjasat használom, nekem olyan 4-5 órán keresztül tart minimum, és nagyon finom illata van :)
2011. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!