Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki egyáltalán nem használ parfümöt?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nem tudom, mi a jó a parfümben. Nem dobok ki ezer forintokat azért, hogy pár centiről valaki megérezzen rajtam valami illatot. Kellemes, alig érezhető illatú dezodort használok és kész. Ja, és volt is, van is barátom, és nekik is mind ugyanez volt a véleményük:)

Szóval most komolyan, mi a gyakorlati funkciója egy parfümnek?


2010. júl. 30. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen én sem :)
2010. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van, pl. en , mindig elfelejtem :P, es egyetertek veled minek kiadni annyi penzt erte?, attol nem fogsz jobban tetszeni egy pasinak sem
2010. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát...nem tudom. én mondjuk nem ezen a véleményen vok. sztem igen is sokat jelent a parfüm. egy ápolt, tiszta bőrön egy kis finom virágos, gyümölcsös permet hihetetlen csábító tud lenni. és eleve mennyire jó benyomást kelt vkiben ha jó az illatod. nem arról van szó h húzod magad után a csíkot, csak az a kellemes illat amikor elmész vki mellett és ő kicsit megérzi. sztem nagyon klassz.
2010. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

egy jól megválasztott parfüm kellemes benyomást tud nyújtani, de nem ez fogja eldönteni, hogy tetszik-e valaki vagy sem

én is csak ritkán használom, mivel nem célom az, hogy minden mellettem elhaladóban jó benyomást keltsek

2010. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem használok!Csak nagy ritkán ilyen illatmintákat!
2010. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem használok,bármilyen illat volt rajtam eddig hányingerem lett és megfájdult a fejem.Ugyanígy az erős illatú alapozó,szájfény,azóta csak illatmentes sminkeket használok,nem hiányzik nekem,hogy egész nap hányingerrel szédelegjek.Egyébként más parfümjétől is rosszul leszek.
2010. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én nem tartozom a te korosztályodba kedves Kérdező ( 16 éves lány vagyok), de én sem szeretem a parfümöt. Csak nagyon ritkán használok, különleges alkalmakkor. Szerintem butaság, és ha valaki, csak úgy össze vissza használja, akkor igen is visszataszító, és pont, hogy az ápolatlanságot sugallja. Egy ápolt, jó illatú lány/nő, sokkal vonzóbb, mint aki teleszórja magát illattal és csak azért van "jó" illata. Én csak alapvető tisztálkodási szereket és kozmetikumokat használok, sampon, tusfürdő, arckrém, kézkrém, testápoló, dezodor( nagyon kellemes illata, de alig érezhető), folyékony szappan (kézmosásnál ugye ez is elengedhetetlen). Na most ezeket mind nem az illatuk miatt használom, de ha gondosan vannak összeválogatva, és az ember rendszeresen használja őket, akkor mindig nagyon finom, "ápolt" illata lesz, amihez nem szükséges parfüm, úgy is mondhatom FELESLEGES. Ha ennyi mindent használunk, ami illatozik ( és akkor még az öblítőt, mosóport nem is írtam) akkor ne használjunk már még egy felesleges "szagot". Ez az én véleményem, persze vannak nagyon jó illatú, minőségi parfümök, de azok is csak akkor jók, ha épp, hogy lehet érezni. Amikor elmegy mellettem az utcán valaki, és utána még egy kilométerre is érzem az erős illatot ( bár inkább szag), akkor nekem nem az jön le, hogy jajj de jó parfümöt használ, hanem, hogy nem volt ideje fürdeni, és azzal korrigálta magát, hogy telefújta testét " sziszegő szappan"nal. Nos és amikor még dohányfüst találkozik a parfümmel, na..az még aztán valami fenomenális....Kérlek ne pontozzatok le, ne essetek nekem, én csak leírtam a véleményem.
2010. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jó dolog, vannak igencsak kivánatos illatok. Azért nem olyan drágák, 3000Ft-ért lehet már kapni jó 100ml-eset, amik kb fél évig birják, ha napi 2-3 fújást nyomsz.
2010. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

wáó soha nem gondoltam volna h ilyen sokan ellene vannak a parfümnek.

sztem akk ti még nem találkoztatok igazán finom kellemes illattal. :D már bocs :D

2010. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

07:05-ös... már bocs:D de groteszknek tartom, hogy mások valami több ezer forintos pár milliliteres löttyre gerjednek, ami teljesen mesterséges dolog...

Azt mondják, túlzásba vinni nem jó, csak "épphogy lehessen érezni"... akkor meg minek? Engem ne szagolgasson senki 10 centiről:P

A barátom bőrének illatát egyszerűen imádom, és olyanja senkinek nincs, csak neki:)

Egyszer ismerőseimmel betévedtünk egy rossmannba, és elkezdték szagolgatni a parfümöket, és mondták, hogy ez x.y.-nak az illata, ez meg valaki másé, stb, stb...

Egy üveg lébe belezárva sok ezer ember illata. Hát nem tudom. Olyan mű az egész. Nem természetes. Engem taszít.

2010. aug. 5. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!