Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Isadora kozmetikumokat...

Az Isadora kozmetikumokat tesztelik állatokon?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, a Peta hivatalos listáján nem találom őket, nem tudom a pontos gyártó/forgalmazó nevét.
2010. dec. 2. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy írok, és nem a kérdésre válaszolok, csak én is szeretném tudni, mert igyekszem gyűjteni azokat a márkákat, amiket nem tesztelnek állatokon. Ha egy tippet elfogadsz, a Müllerben van ilyen nature land vagy vmi ilyesmi márkájú, amit nem csak nem tesztelnek, de még csak állati alapanyagot sem tartalmaz! Ilyen még a dm és a rossmann saját márkája, illetve az avon, az oriflame, a nivea, a lush és még sok egyéb!

Remélem, tudtam segíteni!

2010. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezeket már mindet ismerem. Én csak ilyen (azaz nem tesztelős) termékeket vásárolok, de most megtetszett egy termék az Isadorától, ezért szeretnék tájékozódni, hogy megvehetem-e.
2010. dec. 2. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint a lista szerint NEM.

2010. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!