Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót/korrektort...

Milyen alapozót/korrektort használjak? Amikor alapozót használok, akkor elkezd hámlani a homlokom és az orrom. De szükségem lenne a használatára mert zsíros, pattanásos a bőröm.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hámlasz, akkor lehet allergiás vagy rá.

Pattanásos-zsíros bőrre inkább próbálj ki arctisztító-szárító tonikokat, azzal hogy elfeded, nem lesz jobb.

Esetleg használj színezett arckrémet, vagy valami könnyű púdert.

2010. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia! Nekem is szokott hámlani az alapozótól a homlokom, és az orrom ( T vonalban). Én elmentem ezzel a bőrgyógyászhoz. Leírom, mit adott és ezzel spórolok neked egy felesleges kört:) Megnyugtatlak: nem vagy allergiás. Nagyon sok iylen bőrtípus van, ami nem feltétlenül látszódik száraznak, de mivel tudjuk, az alapozó, korrektor szárít, ezért kezd hámlani a problémás felület. És igen, ez általában a T vonal mente. Nekem azt mondta a bőrgyógyászom, hogy alapozó előtt kenjem be ARC(!!!) krémmel, ami jó zsíros, nem annyira folyékony, várjam meg míg 100%osan beszívja a bőröm, és utána mehet az alapozás. Ha reggel kell alapozót használnom, akkor már este be szoktam kenni az arcom, h nehogy a krémre kenjem az alapozót, hanem legyen ideje beszívódni.

Azóta nekem nem hámlik a bőröm az alapozótól:) Próbáld ki, ha neked is segít, akkor ez volt a probléma, ha nem, akkor lehet el kellene nézned tényleg a bőrgyógyászhoz. sok sikert!Remélem segítettem!

22/L

2010. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!