Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkkel (sminktrükkel)...

Milyen sminkkel (sminktrükkel) tudnám teltebbé, ívesebbé, tenni a pici vékony ajkaimat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem olyan tippem lenne, hogy vegyél rózsaszínes, nem túl erős (az arcodnak megfelelő, nem rikító)színű szájfényt, és egy ugyanolyan színű szájkontúrceruzával halványan húzd ki a szádat körbe úgy, hogy nehogy látszódjon a ceruza vonala, csak éppen annyira, hogy beszínezze. Kicsit színezhetsz a szádon is vele, hogy kevésbé térjen el a szájfény és a kontúrceruza színe. Barátnőim mindig így csinálják, nekem vastag szám van, de már én is kipróbáltam, és nagyon de nagyon jó szerintem. Egy próbát megér! Remélem tudtam segíteni!

22/L

2010. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jaj ne, a szájkontúr ceruzák ideje lejárt!


halvány rózsaszín szájfény. én erre szavazok. nekem is vékony, de ha ezt használom nagyobbnak tűnik.

2010. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) Nem is olyan erős szájkontúrra gondolok, hanem vmi natúr nagyon halványra, hogy ne látszódjon,hol kezdődnek az ajkak vonala:) Am az idősebb nők szokása pirossal vagy erős barnával körbehúzni a szájukat ceruzával úgy hogy látszódik is...nah az tényleg über gáz:)
2010. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szájkontúrceruza nem rossz ötlet, csak elég ügyesnek kell lennie az ember leányának ahhoz, hogy ez ne látszódjon. Amit én próbáltam és elég jól működik: fehér szemceruza. Rengeteg dologra lehet felhasználni, köztük ajaknagyobbításra is. Rajzold vele körbe a szádat, legyen minél puhább, krémesebb, azaz minél könnyebben satírozhatóbb, így könnyen el tudod maszatolni. Ez nagyítja az ajkaidat. Aztán minél világosabb rúzst vagy szájfényt válassz, és lehetőleg csillogósat, ami tovább növeli a látványt. Valamint vannak még erre olyan praktikák is, hogy mentolos szájfényt veszel (nekem pl ilyen van az Avonból), és ezek is a mentol segítségével kicsit megduzzasztják a szádat. És még valami, amit én is youtubon, videóból merítettem:

http://www.youtube.com/profile?user=alittlehandycap88#p/u/63..

http://www.youtube.com/profile?user=alittlehandycap88#p/u/62..


Remélem tudtam segíteni. :)

21/L

2010. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szájkontúr ceruza a legjobb, és tényleg a rúzzsal/szájfénnyel megegyezőt színűt vegyél + maszatold el az ajkaidon pont, ahogy az első írta. Amúgy a szájkontúr ceruza egyáltalán nem lejárt lemez, a MAC, a Chanel stb. vajon miért árusítja mégmindig?!
2010. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok! Köszönöm....már kezdtem elhinni, hogy tényleg hülyeséget írtam, meg elavult, ahogy én csináltam...de senki nem látja, hogy ceruzával van rajzolva, másrészt sokkal hatásosabb az eredmény...

Utolsó: totál egyetértek...ha gáz lenne, már nem is árulnák a boltokban, főleg nem ilyen cégek... :)

2010. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2010. dec. 4. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!