Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A körömlakkom vége mindig...

A körömlakkom vége mindig lekopik. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
nem lepattogzik
2009. jan. 18. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány nap után?


Nekem is lekopik, némelyik mert állandóan kezet mosok és matatok mindenbe :)


Annyit tudsz tenni, hogy jó minőségű lakkokat veszel, vagy teszel rá még egy átlátszó fedőréteget, hogy jobban védve legyen. Illetve lemosod és kifested újra...

Ha nincs túl sok időd beválhat az is, hogy belemártod az ujjad körömlakklemosóba egy kis időre (ne az egész flakont kend össze kicsit önts ki valamibe és azt használd amíg nagyon be nem piszkolódik) aztán kiveszed kicsit hagyod száradni, leöblíted vízzel megszárítod majd elég egy réteget gyorsan felvinni a körömre. Ez azért jó, mert nem lesz csúnya, nem lesz észrevehető a szintkülönbség, ugye ahol van és ahol nincs már lakk aközött. Ez így összesen kb. 5-6 perc.


Mondjuk én ezt csak akkor szoktam, ha tényleg sietek és nincs mindegyik lekopva. Általában inkább leszedem az egészet és újrafestem.

Vagy ha idegesít akkor rákenek úgy ahogy van, ha nagyon ügyes vagy meg tudod csinálni úgy, hogy pont csak oda menjen ahol le van kopva és nem lesz csúnya.


Egyéb tippet sajnos nem tudok.

2009. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy szoktam, hogy egy átlátszó fedőréteget teszek rá.

nem kell feltétlen jó minőségűt, én imádom az ilyen 2-300 ft-os lakkokat, és sokáig meg is marad ha áthúzom a tetejét színtelennel.

2009. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 5nap után kezd kopni, ami nem csoda, hiszen a rengeteg kézmosás, meg a sok gépelés (főleg, hogy a 2mutató ujjammal gépelek) Annyit tudok mondani, hogy jobb minőségű körömlakk, több réteg, átlátszó réteg, vagy fesd ki sűrűbben, ill. javítsd ki! És mellesleg én 600Ft-os körömlakkot használok és tökéletesen meg vagyok vele elégedve :P
2009. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!