Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sárgul be a porcelán...

Miért sárgul be a porcelán műköröm, szinte azonnal?

Figyelt kérdés

Belemártom az ecsetet a liquid-be majd utána felszedek egy kis gombócot a porcelán porból.(Előtte kissé kinyomom az ecsetet törlőkendőn.)Felteszem a körömre és megcsinálom a körmöt.Ekkor még szép rószaszin és a vége is szép hófehér.De alig telik el pár perc elkezd besárgulni.Nagyon csúnya sárga lesz. Próbáltam már szagos és szagtalan likquiddel is de ugyan az az eredmény.Úgyhogy tuti, hogy a technikámmal van a baj.A zseléset minden gond nélkül megcsinálom, viszont a porcelánnal gyorsabban elkészülnék. Kérdeztem már műkörmöst is de nem segített.Pedig nem vagyok konkurencia csak magamnak csinálom itthon vagyok gyeden a kisfiammal.Így anyagilag jobban kijövök, ha magamnak csinálom mert havonta 5-6 ezer forintot most erre sajnos nem tudok költeni.

Remélem valaki tud nekem segíteni.Előre is köszönöm.


2010. dec. 5. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Professzionális anyagokkal dolgozol?Jó az uv lámpád?
2010. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első!


Porcelánhoz nem kell Uv lámpa!


Kérdező!


Szerintem nem a technikád a rossz hanem az anyag amit használsz olyan kell amiben van sárgulásgátló adalék!

2010. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, Tama és Absolut Nails termékeket használok.Már három éve csinálom magamnak, a zselés körömmel két óra alatt készülök el(ha építem). A porcelánnal megvagyok egy óra alatt. Nagyjából a kisfiam délutáni szundija alatt.Nem keverem a márkákat azonos márkát azonos típussal használok.

A lámpám is jó van, egy egy csöves 6 és egy egy csöves 9 Wattos. A zselé pikk pakk megvan, csak a porcelán bajos.

Meg azért jobb lenne a porcelán mert a kisfiam nagyon odavan a lámpa kék fényéért és folyton piszkálná.A porcelánhoz meg ugye nem kell lámpa így a gond kiküszöbölve :)

2010. dec. 5. 13:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Most olvasom a sárgulásgátló adalékot. Olyat külön is lehet venni? Van két teljes komplett dobozom Tama és Absolut Nails rózsaszín és fehér por. Inkább vennék ezekhez olyat mert most megint két doboz port sajnos nem tudok venni.Ezeket is még tavaly vettem mielőtt megszületett a kisfiam.
2010. dec. 5. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem uv-ra száradó liquid-em van, amihez kell lámpa! Ugyanis létezik ilyen is!Szerintem próbálkozz crystal nails termékekkel, azok közép árkategóriásak, de nagyon jók!
2010. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom a liquidben kell legyen ez az adalék külön sztem max fedőlakkban lehet venni
2010. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Általában a kék(vagy lila) színűekben van sárgulás gátló

2010. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan próbáltok segíteni :)

Időközben felvettem a kapcsolatot mindkét márka forgalmazójával, és azt mondták,hogy mindkét márka liquidjében van sárgulás elleni összetevő. Szóval akkor most már végképp nem tudom mi a hiba.Esetleg ha valaki csinál porcelán körmöt megírná, hogy hogyan készíti?Hátha itt a gond...Vagy csak nekem nem jön össze.

2010. dec. 6. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a szagtalan liquidtől sárgult..
2010. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem utána mindig sárga lett de azt mondta a forgalmazó, hogy abban is van sárgulás elleni összetevő .8A szagossal már olyan régen csináltam, hogy nem emlékszem azzal milyen volt.De most zseléset raktam fel, viszont ha valamennyire lenőtt akkor lereszelem és megpróbálom a porcelánt a szagossal megcsinálni.Most már nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a gond.
2010. dec. 11. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!