Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Casio...

Mi a véleményetek a Casio karórákról?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezek közül szeretnék választani:


[link]


[link]


[link]


Elsősorban az érdekelne, hogy mennyire tartósak ezek az órák.


2010. dec. 5. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 10 éve kaptam egy hasonlót, 2 éve kellett elemet cserélni, halál pontos, nem sikerült még összekarcolnom.
2010. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én már kb 15 éve csak casiot használok. ár-érték arányban verhetetlen. Már a 3. órámat nyúzom. Mostanában 3-4 év után legkésőbb lecserélem egy újra, de csak az újdonság miatt. Hibátlanul működtek nekem mindig is. Kb 2-3 év után kellett elemet cserélnem.
2010. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem digitális Casiom volt. imádtam(L)
2010. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Ef az Edifice kollekció, ha jól tudom,nekem is olyan van nőibe. Imádom, senkinek sincs ilyenje, már vagy 4 éve megvan és 1x kellett elemet cserélni benne. 100 m-ig vízálló,mutatja a dátumot. Ár érték arányban egyébként még mindig a Casio a legjobb. Az én órám 12 ezerért többet tud, mint a divat DKNY, vagy Esprit órák 40 ezerért.Én ajánlom, ha most vennék, csak Casiót vennék megint. 26L
2010. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban casiom volt, nagyon szerettem. Nagyon tartós, jó minőségű órákat gyártanak!
2010. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Proli márka, felejtsd el!
2012. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem proli márka, neked vagy nincs egy drágább Casiora pénzed és csak irigy vagy, vagy pedig van egy drágább darabod pl. egy Doxa amitől azt hiszed nagyon sok pénzed van órára, de van 135.000 euros Patek Philippe :P szóval akinek olyan van az meg lenézi a te kis Doxád vagy Tag Heuered vagy amid van :P
2015. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!