Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktáskátok van, hol...

Milyen sminktáskátok van, hol és mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés

Nem neszesszerre gondolok, hanem professzionális sminktáskára, mint pl. ez:

[link]


2010. dec. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb ilyent szeretnék venni, tavaly láttam hasonlót egy kozmetikai kiállításon és 10.000 Ft körül volt.
2010. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az OBI barkácsáruházvan lehet venni ilyet, csak szerszámosnak van feltüntetve.De teljesen ugyanaz, csak a színe más.ja, és 5000-be kerül.
2010. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen csak kissebb és lila

2010. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, felejtsétek már el ezt az OBI meg horgásztáska beszólásokat! Marha unalmas már!


Kérdezőnek: profi sminktáskákat több cég is gyárt, olasz, amerikai stb. Olasz pl. a Cantoni cég, de nagyon drága. A Makeup Plázában (ez magyar forgalmazó) találsz hasonlókat, nagyon igényes professzionális sminktáskákat, ráadásul harmad annyi árért. Amit a Sephora forgalmaz, azt árulja a MakeUP Pláza is. A MUFE fekete táskája is van asszem a MUP-ban. Szóval én a MUP-ban néznék körül első körben. Utána meg javaslom az e-bay-t, de rá fogsz jönni, hogy szállítással együtt (de nélküle is) a magyar MUP-tól érdemes venni. A barátnőm is náluk vette, nagyon jó minőség.

2012. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam a páromtól, amit a Make Up Plázában vett. NERO fekete/króm táska. Nagy és tényleg jó minőségű. Már többen megdicsérték, mivel ez nem az a szokványos túlkerekített, hanem ez egy letisztul, egyenes fazon, jó anyagból kívül-belül. Bocs, de amit belinkeltél, az katasztrofálisan csúnya és bóvli. Én sem láttam még komoly sminkest a szakmában színes táskákkal, csak fekete és a króm a "kötelező".
2012. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Make Up Plazaban vettem a Dolly Glamour táskát. Nagyon meg vagyok vele elégedve és nagyon olcsó, vagyis reálisabb áron lehet kapni, mint máshol hasonlót vagy csúnyábbat. Ez a táska nagyon igényes, bár szívem szerint a Soft táskákból válogattam volna, de talán majd egyszer :-)
2012. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:-) ki az, aki az OBI-s táskát sminkesnek nézi, ráadásul 5e forintért? Id ióta :-) Na mindegy.

Szóval ha tényleg jó táskákat akarsz nagyon tuti árban, akkor az valóban a MUP-ban (makeupplaza) van. Azok tényleg sminkes táskák és jó minőségűek. Én a helyedben pirosat, sárgát meg béna rózsaszíneket nem vennék. Senki nem használ már olyat, csak feketét vagy alu színűt, ezek a profik. De ha nem akarsz profinak látszani, akkor vegyél az Ázsia centerben 15e-ért tigriscsíkosat ;-) brrrr

2012. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!