Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen fülbevalót hol, és...

Ilyen fülbevalót hol, és mennyiért tudnék csináltatni?

Figyelt kérdés

Szülinapomra, vagy karácsonyra szeretném kérni a szüleimtől.

[link]


2011. nov. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem fülbevaló. Hanem valami fülpatkó, vagy nem is tudom. Patkolókovácsoknál érdeklődj. Holnap megkérdezem a lovardámban.

Na jó, nem szivatlak, szerintem mindenféle rocker boltban lehet ilyesmit kapni, de a piercing szalonokat is meg lehet próbálni. Vagy te most konkrétan ilyet akarsz? Azt valami ötvössel biztosan lehet csináltatni jó sok pénzért.

2011. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az alapja ennek fültágító, mivel sima füllukon nem megy át ilyen vastag dolog. Körülbelül 3-4 mm-es lehet az alap fülluk, és ez olyasmi, mint egy fülgyűrű. Ilyet még Magyarországon nem láttam.
2011. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már inkább fültágító,mint fülbevaló,mint ahogy már írták előttem,tehát ezt nem lehet csak úgy hipp-hopp megcsinálni.Legalább olyan 3-4 mm-sre kellene tágítani ehhez szerintem,bár nem nagyon vagyok otthon ebben.Ilyen ékszerhez hasonlót pedig azthiszem ebay-en láttam.
2011. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy amikor a fülcimpa mögött jön ki a akkor mintha rá lenne csavarva, legalábbis én így szeretném. Megkérdeztem apámat, azt mondta, hogy "persze, majd ha lesz rá 250e forintod megcsináltathatod magadnak." Tényleg ilyen drága lenne?
2011. nov. 12. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor Te egy ilyen fülgyűrűt keresel. Pár ezerért kapsz maximum. A kérdés, hogy hol!
2011. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Körülnéztem angol honlapokont és ezt találtam:

[link]

Itt meg lehet rendelni, kb 10e forint környékén, az érdekelne, hogy a cég honnan hozná, és mennyi lenne a szállítási költség Pest megyébe? (Fótra)

Nem igazán értek az ilyen honlapokhoz, és apámat nem igazán győzte meg.

2011. nov. 13. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, az előző válaszadó vagyok! Igen, 9 ezer környékén jön ki, és elvileg "Free shippinges" azaz ingyen szállít.
2011. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!