Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sorrendben kell felvinn...

Milyen sorrendben kell felvinni ezeket:alapozó, púder, korrektor, pirosító?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapozót inkább a száraz bőrű, púdert pedig a zsírosabb bőrű lányok szoktak használni.

Azonban a profi sminkesek úgy csinálják, hogy először lealapozzák a lány arcát, majd pedig mattító púdert tesznek rá ezáltal nem lesz fényes az arc.

Miután lealapoztad/púderezted az arcodat az "almácskákra" tégy egy kis pirosítót.

Korrektort pedig inkább egy egy apró kis bőrhiba (pattanás) eltüntetésére érdemes használni.

:)

2010. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a sorrend:

1. alapozó/púder

2. pirosító

3. korrektor kiegészítésképpen


Remélem tudtam segíteni!:)

2010. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sorrend jó!Hidratálo krém(ha beszivodik)alapozó aztán fixálod púderrel majd korrektorral elfeded a maradék börhibát,ha nem fedi el a feltett "alap"(a korrektort lehet alalpozó alá is tenni,sokan úgy használják).Aztán ha kész akkor egy kis pirositó befejezésnek.
2010. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 9. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a korrektort az alapozó alá is szokták tenni, mondjuk ha nem bőrhibáról van szó, hanem karikásak a szemeid
2010. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

korrektor

alapozó

puder

pirosító.... logikus .:)

2010. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A korrektor mindenképpen az alapozó alá tedd ,mert különben természetellenes lesz:)

és soha ne annyit h teljesen elfedje a bőrhibát, mondjuk egy pattanást, mert akkor sok lesz az alapozóval együtt! :)

2010. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok profi sminkes, de én így tudom a sorrendet:

1. tisztítás, tonizálás, hidratálás

2. sminkalap, azaz primer, ezt inkább csak alkalmi sminkekhez szokták feltenni

3. korrektorozás

4. alapozás, ez lehet por, hab vagy folyékony alapozó is, a bőrtípusodnak megfelelően, vagy akár kombinálhatod is őket

5. púderezés

6. pirosítás és highlight használata

2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!