Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó,...

Melyik a legjobb alapozó, korrektor?

Figyelt kérdés
fehér, zsíros, pattanásos bőröm van. mivel tudnám elfedni a pattanásokat? persze, tudom, a lényeg hogy eltűnjenek, ne pedig csak elfedjük őket, de akkor is.. milyen termékeket ajánlotok?
2011. szept. 26. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia :-)

A legjobb alapozók, amit eddig használtam: a MaxFactor Xperience, Vishy Normateint és a Dermablend (ez korrekciós alapozó, de én kifejetetten korrektorként használom) és a Paris Berlin LeFluide. Árban a Maxfactor 4500,- a Vishy 5000.-, a PB 5100,-. Ha ki kéne választani a legjobbat, az a Paris Berliné. Remélem segítettem.:-)

2011. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
maybelinne infinitive nagyon jól fel,jót tesz a bőrnek,árban sem a legdrágább,talán 3ezer körül van maximum,természetes a hatása:)
2011. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is zsíros a bőröm és gyakran jönnek ki pattik is, mindenféle árkategóriában van jó alapozó.

Maybelline Affinitone a legolcsóbb ami jó. Szépen lehet rétegezni is ha szükséges és nagyon tartós pedig nem zsíros bőrre van ajánlva!

L'oreal Accord parfait-ra szintén nincs az írva hogy mattít vagy sokáig tart és mégis szuper, évek óta az egyik kedvencem.

Max Factor Experience, ahogy előttem már írták, gyönyörűen fed viszont hajlamos az átfényesedésre de ha reggel púderrel fixáltad akkor napközben elég zsírfelszívó lapocskákat használni de nem kell púdert újra használni.

Nekem egyik Vichy sem jött be. A Normateint rendszeres használat mellett kiszárította a bőröm, a Dermablend pedig nagyon maszkszerű és nagyon hamar zsíros lesz (mert nem fiatal és zsíros bőrre és pattanásokra találták ki hanem korrekciós kozmetikum komoly bőrhibákra, minden korosztálynak). És viselni is kellemetlen, nehéz, legalábbis nekem.

Drágább márkák közül ajánlom a Clinique-től a Superfit alapozót és a Stay true-t, az Estée Lauder-től a Double Weart és a Clarins-től a Teint Haute Tenue tartós alapozót.

Lancome Teint Miracle is csodálatos frissen de a zsíros bőrről hamar elmászik.

Korrektor pedig MAC, mindenféle állagban, fedésben és színben nagy a választék.

2011. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maybelline Affinitone alapozóját használom, a legvilágosabbat. Nekem bejött:)

29N

2011. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!