Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fogszabályzót viselve lehet...

Fogszabályzót viselve lehet sminkelni magam? Nem ciki? Erősebb smink?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sminkelj!
2010. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? De amúgy ne sminkeld magad erősen, nem kell az szerintem :)
2010. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó a szádban van,nekem is van és ugyanúgy sminkelem magam bulikra mint előtte ugyanis semmi különbség nincs benne.Neked van?Mi?
2010. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Van, de fehér, porcelán.

Próbálok úgy beszélni, hogy ne látszódjon, mert sajnos így is látszodik (seperc alatt besárgul).

2010. dec. 13. 21:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy neked mégis milyen nemű problémád van,milyen összefüggés van a sminkelésed és a fogszabályzód között?
2010. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért látszik,mert gondolom kicsit szégyelled,és róbálsz úgy beszélni,hogy ne látszódjon.

Legyél természetes,ne azon rágódj,hogy mennyire látszik,nekem is volt és már a környezetem azt mondta,hogy ne vetessem le mert jól áll és nem takargatom.Én úgyanúgy sminkeltem magamat,mint a fogszabi előtt.

2010. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát én még nem láttam olyan sminkelt lányt akinek fogszabija lett volna.

A szép, csinos, sminkelt lányok általában mindig tökéletes fogsorúak (fogszabi nélkül persze!). Meg hát ezt látod ugye a médiában is..

2010. dec. 13. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne rejtegetsd. Sokkal cikibb, mint ha nem zavar, h ottvan. A sminkes érszét nem értem...miért ne sminkelhetnéd magad?Nem akarod, h a fogszabályzó hangsúlyt kapjon? Egy szemhangsúlyos smink totál elvonja a figyelmet a szádról.

Egyébként nincs mit szégyellni azon, hogy teszel a tökéletes fogsorért. Én évek óta szeretnék, de mivel elmúltam 18, már nem támogatja a Tb, így saját zseb...és minimum 100.000 Ft...

2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök aranyosan néznek ki a fogszabályzós lányok :)
2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg, simán lehet sminkelni:

- [link]


[link]


[link]

2010. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!