Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S Segítség! Nagyon...

S. O. S Segítség! Nagyon zsíros bőrre, hajra mit lehet használni, mivel lehet megszüntetni a zsírosodást vagy legalább lassítani ezt a folyamatot? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hát a hajadon úgy, hogy többször mosod meg egy héten. nem tudom hány naponta mosol hajat, de ha zsírosodik mosd meg.

az arc, arcradír, tonik, és olyan arckrém ami nem zsíros. esetleg használj alapozót ha zavar napközben, és tegyél rá púdert az alapozóra amitől matt lesz.

2010. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

annyira nem rajongok az ilyen kütyükért... :(

és a hajam...ha nem mosom meg minden második nap,akkor borzasztó...

2010. dec. 15. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán el kéne menned belgyógyászhoz, mert lehet belső gond is. Nézess pajzsmirigy hormon szintet is.
2010. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha gyakran mosod a hajad, akkor igényelni fogja és hamarabb léesz zsíros. én régebben mindennap hajat mostam, mert bekellett szárítanom. aztán azlett h másnapra már muszáj volt hajatmosnom mert annyira bezsírosodott. most rászoktam h csak 3 naponta mosom, és télleg kevésbé zsírosodik
2010. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy menj el haj-és fejbőrvizsgálatra. Én is olyanra járok pár hónapja. A vizsgálat nálunk ingyenes. Nekem is az volt a problémám hogy gyorsan zsírosodott a hajam, illetve hullott is. Kaptam rá speciális sampont és járok vissza kontrollra. Szerintem neked is el kéne menni.
2010. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom...lehet,hogy most épp abban a korban vagyok s azért,de megfigyelem a velem egykorúakat és többségüknek nincsenek ilyen gondjaik,vagyis zsíros haj megeshet,de ennyi pattanás és fekete pont nem...
2010. dec. 18. 16:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Érdekes megfigyelés: a szobatársaim aktívan vannak együtt a barátjukkal és minden nap történik köztük "az" ...

Az egyik szobatársam megjegyezte: ,,szólj a barátodnak,hogy tegye rendbe a hormonháztartásodat..."

Valóban befolyásolja ez?

2010. dec. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!