Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striákat hogyan biztosan...

Striákat hogyan biztosan megszüntetni? és megelözni az újabbak kialakulását? Főleg természetes módszer kellene.

Figyelt kérdés
Vkinek sikerült megszabadulnia töle? 19 éves vagyok és a csipömön már naon sok van:( életem során sose voltam kövér, sulyom az hullámzik +-3 kg-ot maximum. köszi a választ
2011. júl. 13. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az újabbakat meg úgy tudod elkerülni, hogy odafigyelsz a súlyodra - nem hízol. Fogyni lehet.

Amúgy meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=stria&sbmt=K..

2011. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és nem csak a hízástól, hanem a növéstől is kijönnek. bará5tkozz meg velük
2011. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sehogy.
2011. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az újak kialulását valamennyire meg lehet akadályozni, ha a problémás helyeket kenegeted minden nap striára való krémekkel. Drogériákban találsz! Vagy az Avon féle, az nagyon jó! Halványítja is kicsit a régieket. De eltűnni nem nagyon fog soha.

Bár én olvastam egy kezelésről, ami azt állítja, eltüntethető, bőrcsiszolásnak hívják, de nagyon drága sajnos.

2011. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szőlőmag olaj nagyon hatásos,kötőszövet erősítő,mert kollagént épít vissza!Állapotosság előtt kezd el a bemasszírozást combon,hason,csípőn,mellen.

Nekem az idősödő petyhüdt,már csüngő pofazacskómat másnap reggelre eltüntette,visszakerekedett az arcom.Ha nem velem történik,el sem hiszem,annyira látványos,hogy meghökkentő!És persze örülök,hogy egy ilyen olcsónak számító hatásos ,,szer" visszafiatalított,mindenkinek ott lehet a hűtőjében!Nekem is vannak striák,ha előbb fedezem fel a szőlőmag olaj ezen hatását,nagy valószínűséggel most nem lenne.Rengeteg vitamint tartalmaz,naponta 1 kiskanállal,de max 1 evőkanállal fogyaszthatjuk,jótékonyan hat a szervezetre és erősebb antioxidáns,mint a C-vitamin.

2014. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!