Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki, ha nem lesz jó sminkem...

Ciki, ha nem lesz jó sminkem a szalagavtón? A lány, aki sminkelt volna, nem ér r, mást már nem találok, mert pénteken már lesz a szalagavatóm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

ne ess pánikba én a helyedben csinálnék egy próbasminket,nézegess a youtubon videókat

http://www.youtube.com/results?search_query=make+up&aq=f

szerintem mást nem tudsz tenni esetleg hívj fele gy másik kozmit ha szerencséd lesz fogad pénteken

2010. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs más, sminkeld ki magadat. Ha gyakorlott vagy, csinálhatsz szép bonyolult sminket is, ha nem annyira, akkor gyakorolj addig (vannak fenn videók pl. youtube-n) vagy próbálj meg valami egyszerűbbet, azt nagyon nem lehet elrontani. Pl. arctisztítás, korrektor a bőrhibákra, jól elkent alapozó, szempillaspirál, kevés pirosító és szájfény/rúzs. Ha ki tudod szépen húzni a szemed szemcerkával vagy tussal, az is jó lehet, meg valami szemhéjpúder, a hozzád illő színben. Aztán vigyázz, hogy ne kend el, mert nem biztos hogy olyan tartós lesz, mintha sminkes csinálta volna ill. lehet hogy kell rajta közbe igazítanod.

És biztos csinos leszel, nyugi. ;)

2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz a sminkeléshez, akkor nyilván nem vagy hozzászokva, nem szoktál sminkelni. Nem érdemes ilyen különleges alkalomra nagyon kikenned magad, ha nem vagy hozzászokva, ha véletlenül beletörölsz a szemedbe, akkor elkenődhet, és az úgy elég égő. Ráadásul nem is természetes, simán megeshet, hogy később a fotókon úgy fogsz kinézni, mintha nem is te lennél. Én a ballagási fotóval jártam így; a csaj, aki a fotómon szerepel, nem is hasonlít rám, pedig alig volt rajtam smink (amúgy egyáltalán nem szoktam sminkelni). Nagyon megbántam utólag, azóta igyekszem mindenkit lebeszélni arról, hogy kicicomázza magát. Smink nélkül is lehetsz elegáns. Esetleg egy kis szájfény, szempillaspirál mehet, ha nagyon ragaszkodsz a sminkhez, ezeket pedig szerintem fel tudod tenni magadnak.
2010. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Nem lógott ki közülünk anno az sem, akin egyáltalán nem volt smink. Egyébként meg ha szeretnél, akkor gyakorolj be egy természetesebb sminket előtte, manapság annyi videó van már youtube-on, használható tippekkel és trükkökkel, pénztárcakímélő megoldásokkal stb. Sztem egyébként bőven elég egy kis szempillaspirál, szemceruza és szájfény, vagy ha szeretnél feltenni szemfestéket, akkor vmi, ami passzol mindegyik ruhádhoz (rajtam anno pezsgőszínű volt).
2010. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 30lányból kb kettő ha nem maga sminkelt... pedig nem valami proli hely, ruhák is olyanok voltak, hogy jaj meg a hajak... XD Nem kell ebből akkora ügyet csinálni, egyszerű, szép smink, a kevesebb több. ;)
2010. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túllihegni, nem az esküvőd lesz. Csináld meg a sminket magadnak. A szalagavatómon én is magamat sminkeltem és szerintem sokkal jobban néztem ki, mint a sok kimázolt csiricsáré lány.
2010. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!