Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasimat észrevettem hogy...

Pasimat észrevettem hogy használja a szájfényemet. Most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tökre nem illik hozzá, lányos tipusú, de azért ennyire NEEEM!!!
2010. dec. 15. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
karácsonyra vegyél neki ugyanolyat akkor nem a tiédet fogja elcsórni
2010. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húb..zdmeg! Most elképzeltem, ha az enyém használna szájfényt... Összeh...gyoznám magam a röhögéstől! :D
2010. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizosan száraz a szája. Vegyél neki egy színtelen labellót.
2010. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Nem kell rögtön rosszra gondolni. Vegyél neki ajakbalzsamot. Ha utána is mindenképp a te szájfényed kell neki, akkor lehet vele elbeszélgetni.

20L

2010. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy színtelen szájfény volt rajtam, és a barátomnak teljesen kiszáradt, kirepedezett és fájt a szája. Összepuszilgattam, hogy kicsit jobb legyen neki. :)

Máskor volt, hogy elhagyta a Labelloját, és az enyémet használta, volt hogy az ajakápolómat is megosztottam vele. Nem érzem gáznak, mert neki így jobb volt, nem sebesedett ki a szája, látszani meg igazából semmi nem látszott belőle. Csak én tudtam, hogy női kozmetikum van a száján. Utána vettem neki egy pasiknak való Labellot, és azóta csak azt használja. :)

De lehet, hogy nem is tudja, hogy mi az a szájfény, csak látott valamit, amit Te is a szádra használsz, és kipróbálta, hogy jó-e neki a hideg ellen.

2010. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, h egy színtelen ajakápolóról, vagy pl. egy babarózsaszín szájfényről beszélünk. jó lett volna, ha ezt is megosztod
2010. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tetszik neki, attól még nem lesz meleg. Vagy érdekli, hogy a lányok miért használják, azt hiszi, hogy jobban fog úgy tetszeni. Csak kíváncsiságból, ez milyen szájfény? (márka, szín...) :D mert ha pl színtelen akkor szerintem nem gáz.
2010. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bézs színű
2010. dec. 17. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Avon Color Trend ajakbalzsab nagyon tartós de színe nincs... Az íze nem jó...
2010. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kajak vennék neki egyet : ) karácsonyra, tuti örülni fog neki, mellé vegyél alapozót is. : )
2010. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!