Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 vagyok, es eszrevettem,...

19 vagyok, es eszrevettem, hogy a labam mintha kezdene viszeresedni:s. Valami praktikat tudtok ellene?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 18:05
 1/8 anonim válasza:
Én 18 vagyok és már viszeres.Nálunk női ágon mindenkinek nagyon csúnya...hát jó praktikát nem tudok...sokat dolgozom,meló után úgy fáj,h szinte lépni nem birok,ilyenkor Venoruton kenőccsel kenem,az jó nagyon,és még hűsít is!
2011. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden nap 10 perc gyertyaállás, tudod amikor fent a lábad, lent a fejed és fogod a derekad. Ezzel elkerülöd, hogy rosszabbodjon!
2011. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vadgesztenye krém. nem vészes az ára, de tényleg jó. :)

én csak a fájdalom ellen és felfrissítésre használom, de anyukám és a nagymamám a visszereikre. anyukámnak már alig látszik, mamámnak sajnos már nagyon csúnya göbös, ezért maximum a műtét segítene vagy még az se. viszont, h használja a krémet, így nem fáj neki, mert szúrni szokott neki. gondolom neked még ilyen kis kezdemények, szóval szerintem tökéletes lesz rá. próbáld ki. :)

2011. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a háziorvosnak,utánna csak roszabb lesz.Vérpangás van az erekben,lehet tornagyakorlatokat rá végezni,krémmel kenni.De ez igazából érrendszeri probléma.
2011. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem még nem fáj, és nagyon vékonyan látszanak csak az erek, de köszi a tanácsokat:)
2011. ápr. 17. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak a visszér krémet tudom ajánlani, mert anyukámnak is van visszere, de neki csak szülés után kezdett. A lehető leghamarabb vegyél krémet rá különben ronda, fájós és drága lesz a lábad mivel meg kell műteni(asszem, lerakódhat a vér és vérrög képződhet rajta).
2011. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uszodákban v. fürdőhelyeken szokott hideg-meleg váltóvizes lábfürdő lenni. Ajánlom otthonra is! Egyik lavórba engedj jéghideg vizet, a másikba pedig forrót. Egy percig az egyik lavórba tedd a lábad, egy percig a másikba. Azt mondják, egy idő után eltűnik a visszér. Drukkolok! :)
2011. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom mindenkinek:)
2011. ápr. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!