Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüveges leszek! Milyen...

Szemüveges leszek! Milyen divatos szemüvegek vannak mostanában?

Figyelt kérdés

küldenétek nekem 1-2 képet?:)

Előre is köszönöm!


2009. jan. 23. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


mostanában ezek a divatosak, amiknek vastag a száruk. Nekem olyan van, ami szögletes,és ezüst-fekete. De pl. Nekem ez a vastag egyáltalán nem áll, jól, hanem vékony van. Ha olyan helyre mész még napszemüveget is csinálnak neked. Így nem tudok igazán mutatni neked, majd ha elmész úgyis ajánlani fognak neked, majd tükörbe megnézed és ami a legszebb az lesz neked való.


De azért még van néhány linkem:


[link]


[link]

Ennek a csajnak még jól is áll a vastag.


Remélem segítettem!


Ui.: Olyat válassz ami követi a szemöldököd vonalát, mert az nagyon szép!

2009. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi a sok "neked"-ezés ért...
2009. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
most a vastag szárú szemüvegek a tendyk de maga a szemüveg is divatos minnél feltűnöbb. De kezd bejönni a kontaklencse de az kissé bonyodalmas
2009. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekem ezek a legszebbek :D

2009. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2%
KONTAKLENCSE!!!!
2009. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)Az utolsónak pedig:Sajnálom,de nem mindenkinek bírja a szeme.. és én közéjük tartozok,szóval nem KONTAKTLENCSE!! A kaos szemüvegek pedig tényleg szépek:)
2009. jan. 23. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem súlyos a szemproblémád, kezdj el szemtornázni!!! ez nem vicc. lehet javítani.


[link]


De ha divatból akarsz szemüveget... van pár optika üzlet. Segítenek kiválasztani valami jó fazont.

2009. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

BOCS!!!

ezt akartam belinkelni:


[link]

2009. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz hogy a vastag keretesek a divatok de most megjelent a vastag keretes fémből ami áttört mintás. Nem tudom mennyi idős vagy de épp tért hóditanak a hello kittys és playboyos keretek. Nekem is playboyos van első ránézésre nem észrevehető a nyuszi de nagyon jó. [link]

remélem segitettem:)

2009. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 és fél éve vagyok szemüveges(1,5 évesen kaptam az elős szemüvegem) és mindig úgy választottam ami az arcformámhoz illik.Persze azért a divatot is figyeltem, de nem biztos h pl. egy fekete vastag keretes most trendi szemüveg neked jó állna. Sztem ez arcforma no meg pénztárca függő.Sok sikert a keresgéléshez.(Ja és a jó szemüveghez sok idő kell)
2009. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!