Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüveges vagyok és sminkelni...

Szemüveges vagyok és sminkelni szereném magam. Segítesz?

Figyelt kérdés
Még soha nem sminkeltem magam, most szeretném elkezdeni, olyan weboldal címeket szeretnék, ahol egy részről teljesen kezdők, másrészről szemüvegesek is kaphatnak tanácsot.
2011. febr. 20. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs: szeretném
2011. febr. 20. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Igazából egyszerűbb ha google-ba beirod h smink szemüveg és kidob egy csomót.

Amúgy nekem is van szemüvegem, de eszembe nem jutott, hogy máshogy kéne sminkelni :)

2011. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 just.me ***** válasza:
Szemüveges vagyok és nem sminkelek máshogy. Nem vagy másabb csak mert szemüveged van, ugyanúgy sminkelhetsz, mint szemüveg nélkül. :)
2011. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ pluszos, vagy mínuszos a szemed. nekem minuszos, ami kicsinyíti a szemem, és elég erős is, tehát sokkal erősebben kell sminkelnem, hogy látszódjon, míg akiknek pluszos a szemük, elég egy gyengébb smink is.
2011. febr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cucussh válasza:

www.dorkasminkel.blogspot.com

itt van egy ilyen videó kersed meg :)

2011. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 25. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!