Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ragasztott műköröm? Egyszeri...

Ragasztott műköröm? Egyszeri alkalom lenne, mert érdekel, hogy milyen. Aki csinálta magának, egyszerű elkészíteni?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok le minden tapasztalatot!

köszönöm a válaszokat


2010. dec. 21. 20:59
 1/5 anonim válasza:
Egyszerű elkészíteni, de egyáltalán nem tartós, néhány nap után nekem magától lepattantak. Utána felrakattam "normális" műkörmöt, de az sem bírta sokáig, bár ez az életmódomnak is köszönhető. Kipróbálni azért ki kell, de nekem nem voltak jó tapasztalataim..
2010. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég egyszerű feltenni, gyorsan megvan. persze nem árt ha jó a ragasztó, előtte lepolírozod a körmöd és megmosod a kezed. nekem is volt pedig én nem csináltam semmi nagy dolgot és lepattogott az egész... :S
2010. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mért nem csináltatsz rendeset?

1 hónapig bírja nem pedig 2-3 napokig..

2010. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak szilveszterre gondoltam kipróbálom, nem akarok tartósan műkörmöt.

de látom, ha úgyse akarom, hogy tartós legyen, arra tökéletes lesz ez a módszer:) XD

2010. dec. 22. 22:36
 5/5 anonim válasza:
kis műanyag szar, ronda és gusztustalanul igénytelen és látszik rajta, hogy egy kis olcsó vacak
2010. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!