Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titeket nem irritál, mikor...

Titeket nem irritál, mikor valaki "kölcsönkéri" a sminkjeiteket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sokszor van ilyen,családomból is.Kb. egy hónap alatt mindig új termékeket kell vennem,olyan hamar elfogy.A családomból még nem is zavar,ha valaki kölcsönkéri,viszont az nagyon,mikor valaki fogja kérdezés nélkül a cuccaim és használ belőle napi szinten,de azért letagadja:D.
2010. dec. 22. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugd el:)
2010. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
engem csak a szempillaspirál és a szemceruza irritál, mert kitudja, elkaphatok akármit, meg az olyan nemistudom. ja meg ha rúzsoznám magam azis zavarna. én a szobámba tárolom a cuccaim, bár nemis nagyon kérnek kölcsön tőlem, csak ha valami elfogyott, de valahogy engem is zavar.
2010. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a spirál, szemceruza, rúzs/szájfény idegesít. Nekem ezek személyesebbek. A többit használhatja :D
2010. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát így is vettem egy lakattal zárható kozmetikai táskát..egy hétig jól ment minden,de egyszer nyitva hagytam és érdekes módon eltűnt a lakat,azóta se találom:(.
2010. dec. 22. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
engem főleg azért, mert minőségi sminkcuccokat használok (lancome, dior, chanel), és akkor a kolesztársaim meg elkunyizzák, közben az értékükről meg nulla fogalmuk. oké egyszer kipróbálom, mert de jól néznek ki a szempilláid, vajon az enyémek is ilyenek lesznek tőle?, de hogy napi szinten... és akkor még én megyek diákmunkára hogy megfizessem magamnak a minőséget, pedig én is elkérhetném a másét.
2010. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szoktam kölcsönadni amit az arcomra teszek...egyedül arckrémünk van közös anyummal, de abba sem kézzel nyúlunk, hanem spatulával.
2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is adom oda, nem szeretem ha más magára keni azt, ami pl az én testemmel érintkezik(rúzs, szempillaspirál, szemceruza stb).

Régebben folyton elkérték, és nagyon hamar kifogytak...

17L

2010. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!