Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercingem van kb egy...

Orrpiercingem van kb egy hónapja, begyulladt és gennyedzik meg pukli van körülötte, ezmiez?

Figyelt kérdés

Ilyen pukli van körülötte, kivettem és láttam benne a gennyet ilyen gennycsomót. Nem tudtam kiszedni a gennygombócot, kivettem a pc-t, lefertőtlenítettem, és visszatettem. Ha fertőtlenítem rendszeresen az orrom nem lesz baja?


Boldog Békés Karácsonyt mindenkinek!


2010. dec. 24. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha ünnepek után se múlik el menj vissza oda ahol csináltattad.

addig is meg szedd ki a pc-t és fertőtlenítsd minden nap.

szerintem ink szedd ki és max. újra löveted minthogy teljesen begyulladjon.

2010. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rosszul hangzik... Ha kiveszed a piercinget nem tudod kinyomni azt a gennyet? Nekem is van az orromba pc, néha érzem, hogy fáj (be van gyulladva) és akkor naponta többször alkoholos fülpiszkálóval megtisztogatom a lyukat, úgy hogy bent van a pc is. De legyen jó alkoholos a fülpiszka, hogy follyon bele a lyukba:) Nekem ez bevált.

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne szedd ki folyton, mert így soha sem fog begyógyulni, ugyanis, ahogy kiszeded a pc-t, úgy téped fel a már gyógyulóban levő sebet. próbáld úgy tisztítani, hogy bent van a pc (fülpiszka, vagy simán cseppents oda)

viszont a pc mozgatásáról sem feledkezz el, mert akkor benövi a pc-t.

boldog karácsonyt:)

2010. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nővérem..kilövette aztmondták neki átcserélheti..hát nem tudta visszarakni. másnap újralövette..egyáltalán nemfájt neki. ugyanígy bevolt púposodva gyulladva és vérzett is neki..a kozmetikusunk lötte neki..ment szemöldököt szedetni..mutatta neki és kinyomta a pupót..jöt ki belőle vmi trutyi majd 4-5 nap múlva teljessen elmőlt neki..és mostmár szerintem nagyonis szép:)
2010. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!