Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám rávenni a szüleim,...

Hogy tudnám rávenni a szüleim, hogy hadd csináltassak köldök piercinget?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, csak októberben leszek 15, és nagyon szeretnék.ballagásomra, mondjuk.
2009. máj. 29. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond el nekik hogy mit miért szeretnél,hogy elég érettnek érzed magad és neked most kell mert várhatsz még 3-4 évet de akkor már nem fog kelleni,kérdezd meg hogy miért nem engedik és valahogy győzd meg őket az ellenkezőjéről....ennyi.vagy bele egyeznek vagy nem...a szüleidet te ismered...

Néhány jó tanács:

Nos,ha a szüleidet meggyőzted az még nem elég!!!18 év alatt csak szülői engedélyel csinálnak,de még akkor sem biztos mert ha a piercinges ugy véli hogy nem vagy elég érett rá,túl fiatal vagy akkor nem válalja,mert az az ő felelőssége.

Nyáron pedig nem érdemes megcsináltatni,mert nehezebben gyógyul mivel a melegtől az erek,a porusok kitágulnak,többször fog vérezni és talán több mint fél évig fájni fog ronda lesz.Nem érdemes bizsut vinni mert ha kilöki a szervezeted az nem olyan vicces...

tapasztalat!

2009. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, és ha a bőrödnek nem elég jók a kötőszövetei, szülés után tipikus nyúlt heg marad utána. Érdemes meggondolni
2009. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekm 4 éve van.

és nem bántam meg,igaz nagykorú voltam mikor csináltattam,én nagyonszeretem,mondd meg anyudéknak ,hoyg bármikor kiveheted,ethát megszüntethetö,nem olyan mint egy tetko.

2009. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kérdeztem, megcsináltattam...

De ha szülinapra vagy valamire kéred csak megengedik. Ha olyanok.. ha nem akkor tök mindegy mit mondasz nekik akkor is ellene lesznek.

2009. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Mondd nekik, hogy ha megunod, akkor bármikor eltávolíthatod. Jobb, mint a tetkó, amely "szinte" örökre szól.

Ha nem engedik, akk csináltasd meg az engedélyük nélkül, valszeg én is azt fogom. Sok sikert!:D

2009. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha semmitől sem mennek bele, akkor kérd meg egy ismerősödet, hogy csinálja meg neked.(persze ha megtudja..:S) Ha nincs ilyen, akkor keress egy helyet ahová elég a szülői papír, és ird meg magadnak. Aztán amikor megvan és már mondjuk nem annyira csúnya mutasd meg anyukádnak, és akkor már úgyis megengedi. Ha meg kiveteti vegyél bele másikat.
2009. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi köszi a sok választ! :D

Bizsut emmi féle képpen nem tennék bele!ha pedig úgy csináltatom meg hogy nem mondom meg nekik , csak megmutatom mikor kész van, nagyon ki lennének akadva, és rosszabb esetben még meg is tépnének:s:S nem beszélve arról hogy mindentől el lennék tiltva.. anyu azt mondja mindig hogy még csak 14 éves vagy nem kell az neked!szó sem lehet róla ...:S nem tudom mit csináljak ?:S

2009. máj. 29. 23:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csináltasd meg ha kell és ennyi. bár nekem nincs köldök piercingem mert sztem ronda de van néhány más helyen és az én szüleim sem engedtek volna semmi áron meg egy piercinget sem, akárhogyan is kértem volna őket. ezért hát nem kértem, csak megcsináltattam, volt kiakadás, kiabálás, fenyegetőzés, aztán belenyugodtak és megszokták. még a másodiknál is volt egy kis balhé, de aztán továbbiaknál semmi. egyáltalán, nem is minden piercingemről tudnak a szüleim, de ha tudnák is több mint valószínű hogy nem érdekelné őket már. tetoválásom is van, és ez van ezt kell elfogadni. mégis mit tehetnének a szüleid, erőszakkal kiszedik belőled?? XD ugyan már... a rossz szülőkre csak egy megoldás van, nevelni őket. ettől nem lesznek jobbak, de megtanulják hogy akármilyen is vagy, úgy kell elfogadniuk és békén fognak hagyni.
2009. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem szednék ki erőszakkal csak kapnék egy jó nagy pofontot, aztán muszály lenne kiszednem..!meg ordibálás stb..

De olyan rossz, mert úgy szeretném megcsináltatni:S

2009. máj. 30. 00:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mérd fel hogy megér-e ez neked néhánya pofont vagy azt ami rád vár, és ha igen akkor csináltasd meg. Mutasd meg otthon ha már begyógyult, és ha ki akarják vetetni mondd meg hogy nem veszed ki. Hozzászoknak idővel, főleg hogy nem is egy látható helyen van.


De el is titkolhatod, előttük ne járj olyan ruhákba hogy kilátszódjon.

2009. máj. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!