Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Még szeptemberben csináltattam...

Még szeptemberben csináltattam egy szemöldök piercinget. Az már több mint 3 hónapja. Miért nem gyógyul befelé?

Figyelt kérdés
Octenisept-tel fujtam, a gyógyszertárban ezt ajánlották. De már az is kifogyott. Néha már egészen jó, pár napig azt is elfelejtem hogy ott van, aztán megint bepirosodik és gennyes váladék jön belöle, ami aztán rászárad. Miért nem gyógyul befelé. Pedig próbálok vigyázni is rá, hajmosásnál sem vizezem be. Mit csináljak vele szerintetek? A piercing orvosi fémböl van. Már volt hogy kivettem kétszer, egyszer muszály volt röntgennél, és egyszer elhagytam a felsö csavaróját és igy kicsuszott. A visszahelyezés is fájt mindkétszer. Mi lehet vele? Ez már nem normális hogy ilyen sokáig gyógyul. Ugye?! Esetleg valami mással kellene kezelni?
2010. dec. 26. 13:43
 1/7 szamóca. ***** válasza:

ne nagyon kenegesd semmivel mert nem feltétlen tesz neki jót.

hát 3 hónap valóban sok, de sokmindenen múlik ez... a pc megfelelő nagyságú? ha túl szűk az is okozhat ilyet, ah atúl nagy pedig könnyen beleakadhatsz. próbáld nem kiszedni egy ideig és figyelj rá hogy ne akadjon bele semmibe.

2010. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Octenisept valóban nagyon jó 1ik legjobb. Nekem csak az van. Nem kell sok belőle 1fújás elég.


Bizonyára azért nem gyógyult még be mert említetted h kiesett és 1x kivetted. Ha nem fertőtlenítetted le máris ez az 1ik ok.

Alvásnál is belekaphatott a párna mikor súrolta csak nem vetted észre.


Ha lesz még Octenisept-ed 1nap 1fújás elég rá.

18/F

2010. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pc mérete pont jó, néha alul kilátszik a pálcikája kb egy mlilméterre, de nem szorit és nem is nagyon szokott beleakadni semmibe. Mondjuk mikor elhagytam akkor egy kupot vettem, ami ugye sokkal jobban megtalál mindent, és akkor többször beleakadt valamibe. De már viszacsavartam felülre a gömböt (nem vettem ki, csak a tetejét cseréltem ki) Ez lehetett probléma. Mondjuk reggel általában pont azon az oldalamon kelek fel, de még nem éreztem hogy beleakadt volna ott, csak na ugy általában azon fekszek mikor alszok, avval meg nem tudok mit kezdeni.
2010. dec. 27. 11:45
 4/7 A kérdező kommentje:
cseréléskor, pedig mindig fertötlenitettem.
2010. dec. 27. 11:46
 5/7 szamóca. ***** válasza:
attól gyogyulhat lassabban hogy azon az oldalon alszol, régen én is mindig elaludtam a fülem a porccal, bár az más mert azt el is szúrtam véletlen:D próbáld valahogy kiküszöbölni egy kis ideig, és ne vedd ki mostmár mert az sem jó neki. amúgy nem lesz ott baj ne félj, majd begyógyul nem mindnekinek ugyanúgy reagál a szervezete:)
2010. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuti orvosi fém?

Mert 100%-ban az én fémallergiám tüneteit produkálod...

Én csaj vagyok, fülbevalót is csak max. 10 órát hordhatok aztán 1-2 nap kimaradás, mert a fülem bevörösödik, feldagad, elkezd gennyezni - ezt már nem szoktam megvárni, amikor feldagad utána kiveszem... nagyon brutál.


De am nem tudom lehet-e hogy esetleg orvosi fémre is allergiás legyél, nekem már azon is csodálkoznak az emberek hogy aranyra is allergiás vagyok.


Menj el dokihoz hátha ő tud valamit mondani.

Meg csináljatok allergia-tesztet és előtte tudjátok meg hogy tényleg orvosi fém-e az a vacak.

2010. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy évig gyógyult a szemöldök pc-m, mert túl mélyre lett szúrva.

És engedd, hogy víz érje, már elég "idős" hozzá, jót tesz neki, ha lemosod.

2010. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!