Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Régi parfümökre/spray neveire...

Régi parfümökre/spray neveire ki emlékszik még?

Figyelt kérdés

A nemrég kiírt kérdésnék jutott eszembe ez a kérdés.Páran megírták a kedvenc parfümök nevét. Volt aki olyat is írt ami már nem kapható,és eszembe jutott,hogy én is mennyire szerettem ezek az illatokat(főleg a LIMARA összes illatát),és bizony már csak mi idősebbek emlékszünk rá..

Most azon agyalok,hogy eszembe jutnak-e a régi parfümök,de a nevük nem..Pedig maga a parfüm a lelki szemeim előtt van,de nevük alapján már nem ugrik be.Ilyen volt egy kis púder és virág illatú rózsaszín parfüm amit régen úgy árulták,hogy "intim parfüm" vagyis akkor használd amikor megvan..De nem tudom a nevét..(de nem is ez a lényeg)

Inkább írjátok meg,hogy nektek milyen régi parfümök jutnak eszetekbe ami jó vagy ellenkezőleg pocsék volt,de ma már nem kapható??

38/N


2010. dec. 28. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Impulse spray?
2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8*4!
2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Exotic, Fabulon, Credo
2010. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A BU volt a kedvencem, a sima sárga :-)

Másik akkor még fiatal korom ellenére az Indian Summer.

2011. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!