Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt már műszempillátok?

Volt már műszempillátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor meddig volt fenn? Milyen fajta volt? Könnyen lejött? Mennyibe került?
2010. dec. 29. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de olyan 1000 ft körül van (essence-es, ragasztóval együtt).
2010. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tincses az viszonylag olcsó, igen kb annyi, mint amennyit az előttem válaszoló írt, de ezek főleg 1-2 estére szólnak, nem jó ha többig fenn marad, mert ha így történik, akkor kiesésnél magával rántja a sajátodat is. Vannak tartósabbak, itt nem magához a szempillához ragasztják, hanem a szemhéjadhoz, így nagyon sokáig fenn marad, barátnőmnek is van, és nagyon természetes, mondjuk az ára is az volt, jelenleg 120db van nki fenn szemenként, de gyönyörű, én holnap csináltatom...

18L

2010. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs meg az anyagi keret, de egyébként sem rajongok a mű dolgokért. Viszont egy-egy alkalomra azokat a hatalmas, különleges műszempillákat kipróbálnám:)
2010. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt, de kipróbálnám, csak nem tetszik ha látszik hogy mű és ha leesik az nagyon ciki.
2011. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha te teszed fel magadnak, akkor az egy napra vagy egy estére marad fenn (általában van a szempillához ragasztó, de azok nem mindig jók). Gyakorlás kell hozzá, nem egyszerű magadnak feltenni. A műszempilla bolti ára 400-5000,- Ft-ig terjed minőségtől függően. Ajánlom az emberi hajból készült pillákat, mivel ezek sokkal rugalmasabbak, kényelmesebbek és könnyebb őket feltenni (pl. RedCherry)

Ha kozmetikus teszi fel a tartós pillákat, azok kb. 2-3 hétig maradnak fenn és 10.000,- FT körüli az áruk.

2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt kb.10szer.Barátnom profi sminkes,o rakta fel nekem,tincsenként a saját ragasztojukkal,ami majdnem hogy csak a pillanatragasztonak felel meg,persze borbarát.Ha szánsz rá picit tobbet,sokkal jobbat tudsz venni.De én mindenképp tincsenként vennék,ha vennék megint,azzal szebb hatást érsz el,mint ami egyben van. Volt már rá példa,hogy kozmetikus rakta fel nekem,és még aznap lejott egy kis víztol,ami zuhanyzáskor érte.
2011. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Volt már.
2011. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!