Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én holnap akarok piercinget...

Én holnap akarok piercinget csináltatni a szám fölé (szépségpöttyöt) de az a helyzet, hogy ugye holnap után Szilveszter. Lehet innom piát, és cigizhetek? Mert még friss lesz a seb:S

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

jahm és azért mert magától is begennyesedik nemh füsttől....

bnőmnek benne volt fél évig gennyesen!!! mert dohányzott közben...és elfertőződött...de ez egyén függő is a helyedben nem kockáztatnék!

2010. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek,és nem is iszok. csak most egyszeri alkalom lenne, nem cigizek minden nap,csak alkalmanként,egy évbe max 3x:D
2010. dec. 30. 14:12
 13/21 anonim ***** válasza:
akkor csináltasd annyitól nem lesz bajod szintem se....
2010. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Am már megcsináltattam:D:P

2010. dec. 30. 15:36
 15/21 szamóca. ***** válasza:

awwh de szeretem az ilyen "barátnőmnek begyulladt, neked is befog blee" válaszokat:DD

igen, látott már olyat is a világtörténelem hogy valaki belehalt egy pc szuratásba. van akinek lebénult a fél feje,a pc-k esetenként kiszakadnak és történnek egyéb katasztrókáák... mégis úgy gondolom hogy elég sok piercinges élő ember mászkál a világban (köztük sok olyan aki rá van szokva a cigire, és biztos hoyg nem tette le csak emiatt).

Azért mert valami nem tetszik még nem kell mindenkit bef*satni hogy le fog szakadni a feje:D

egyébként azt tudom tanácsolni ha mégis siekrült rádijeszteniük, hogy vigyél magaddal szájöblögetőt és néha öblögess vele, de szigoruan vizes alapút, és olvasd el hogy lehet-e nyílt sebbe mennie.

2010. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
én minen kajálás után,tiszta alkohollal szoktam lemosni.
2010. dec. 30. 22:11
 17/21 anonim ***** válasza:

18:06! Szövegértelmezési gondokban szenvedsz....előbb értelmezz azután esetleg véleményt nyilváníthatsz ....

"bár ez egyén függő is" vágod mit jelent ez????? vagy meghaladja az agyi kapacitásod?

Megírtam Neki, hogy történt már ilyen és vele is MEGTÖRTÉNHET de ez NEM azt JELENTI h meg is fog.....

:DDDDDDDDDDDD

2010. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 szamóca. ***** válasza:
persze és a végén a "helyedben nem kockátatnék" kissé fenyegető hangú, rádásul az elején általánossá tetted a problémát. és a barátnődnek tutifix hogy a cigitől gyulladt be, más miatt nem is leehtett.... jól van, ahogy érzed. vitát lezártam, lehet cigizni pc-vel, ha nem istesz kimmondottan jót.
2010. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kb. látszik hány éves lehetsz....

jahm

vita lezárva :D

sziasztok

2010. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
meghaltál?:D
2011. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!