Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítsen valaki! Miért van...

Segítsen valaki! Miért van az, hogy minden alapozó sárgának tűnik az arcomon?

Figyelt kérdés
Többféle árnyalatot kipróbáltam már. Alapból világosabb pirosas-barnás a bőröm. Létezik egyáltalán ilyen árnyalat, vagy minden kozmetikumot Kínában gyártanak? :D... ismertek olyan drogériát, ahol az eladók segítőkészek, és segítenének a választásban?
2010. dec. 29. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Rózsaszínes alapozót kellene keresned.

Mondjuk a douglasban keresgélhetnél. Bourjois például lehet, h gyárt Neked való színeket. És az eladók is biztos segítenek. Vagy tudom ajánlani a MAC alapozóit, de nem tudom hol laksz, és mennyit szánnál rá. (csak pesten van, és min 7000 Ft)

Dm, rossmann esélytelen szerintem.

2010. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 just.me ***** válasza:

Vannak ilyen mini Testerek általában, azokat lehet próbálgatni. Ne a kézfejedre kend, hisz ott másmilyen a bőröd, márpedig az eladók mindig oda kenegetik ... hanem a homlokod közepére egy picit, és ha megegyezik a szín, akkor viheted is. :)

Nagyon sokszor jártam pórul azzal, hogy eladó segítségét kértem, és mindig jött a kézfejes mutatvány.

Ezt egy cikkben olvastam, hogy a homlokod közepén próbáld ki, és furcsán éreztem magam a boltban, de tényleg sikerült így jó alapozót vennem, bár nem sűrűn használom.

Arra is figyelj, hogy a boltban mások a fényviszonyok, mint pl az utcán. :)

2010. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezvan velem 1-es alapozot vettem ami a legvilágosabb és mégis

sárgásnak tűnik az arcom tőle :S olyan mintha maszk lenne rajtam :S

2010. dec. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!