Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítsen valaki! Én nem értek...

Segítsen valaki! Én nem értek a műszempillákhoz!?

Figyelt kérdés

Tablófotózásra szeretnék műszempillát felrakatni,mert szépen kiemelné a szemem.De még sosem volt,nem tudom miet rendeljek.Természetes hatású szempillát szeretnék,max. egy picit hosszabb az eredetinél.Valószínüleg tesz-veszen fogom rendelni,és soros lenne a leg célszerűbb,és leg egyszerűbb mert a szálas általában drága.Tudnátok linkelni képet h. milyen az ideális választás?

És egyébként a kozmetikus fel tudja szépen ragasztani?Mert nem szeretnék fényképezés előtt ezzel kísérletezni...azt szeretném ha szép lenne.

Előre is köszönöm!

18/L


2011. szept. 30. 23:06
 1/5 Hailey13 ***** válasza:

kozmetikusnál kérhetsz 3D szempillát is, ami fent is marad :) azt írják, hosszabb és dúsabb lesz a pillád, és szépen lassan magától kihullik. szóval nem kell szenvedni hogy leveszed vagy túlzásba esel vagy ilyesmi, és akár mehetsz strandra is :D

[link]


néhány infó:

[link]



de tablónál ez is belefér szerintem, csak jobban el kell választani a szempillákat (műszempilla):

[link]


de persze ha már eldöntötted hogy hagyományos kell, nem akarlak rábeszélni semmire.

egyébként mindkettő viszonylag olcsó.

2011. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha pl. tincses az sem nagy gond,csak körbe kéne kérdeznem melyik kozmetikus csinálja meg szépen és 100Ft-nál nem drágábban.A 3D-ről hallottam,de nekem az drága sajna :S És csak a fotózásra,max majd később ballagásra kéne szempilla
2011. okt. 1. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kozmetikus vagyok, és a tincses műpillát ajánlanám neked, főleg, hogy csak erre az egy alkalomra kell, és viszonylag olcsót szeretnél (a szálas 3D pilla 5-6000, ahogy tudom). A soros (szerintem) természetellenes. Menj el több kozmetikába, és érdeklődj az árakról. Sok sikert :)

2011. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. okt. 1. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a soros természetellenes. Csupán műszempilla fajtától függ. Pl. a Red Cherry műszempillákat úgy gyártották, hogy a tincsek egy sorba vannak téve, szóval soros, de mégis tincses. Kicsit tanulatlan a kozmetikus hozzászóló, pedig én nem vagyok kozmetikus. A Red Cherry között nagyon sok egy sorba helyezett tincses pillát találsz és van egyenletes soros pilla is. Egyáltalán nem igaz, hogy a soros természetellenes, csupán jó fazon kérdése az egész. Nézz körül a Make Up Plázában ott a legnagyobb a választék a legjobb áron. A műszempillák menübe lépj be és látni fogod miről beszéltem.
2012. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!