Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illene hozzám...

Milyen smink illene hozzám szilveszterre?

Figyelt kérdés

Hosszú szőkésbarna hajam van, barna szem, vékony testalkat és fekete koktélruha lesz rajtam magassarkú szintén fekete csizmával. Füstös szemet próbáltam, nem áll jól.

Szerintetek?

Vagy fessem úgy mint máskor, egyszerűen, a "kevesebb több" alapon?


2010. dec. 30. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
fessed cicásra.
2010. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ami nálad azt jelenti, hogy...??

Bocs, de nem tudom mire gondolsz.

2010. dec. 30. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlom h probálkozz addig is,mindenképpen annak a hive vagyok h vagy a hajadhoz vagy a ruhádhoz passzoljon.Ezért szemre szóbajöhet a fekete,barna(és árnyalatrai) és a rózsaszin.Neked kell látni majd melyik áll a legjobban.

Ehez mindhárom szinhez a roszaszin szájfény illik az tuti.

Peobáld ki azt h csak a szemhéjadra teszel de ugyanazzal a szinnel probáld ki azt ha kicsit feljebb is teszel,persze feljebb egyre világosabb,esetleg más árnyalattal.Spirál mindenképp kell,és egy kis kihuzás.

Itt van pá szép...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát, ami biztos: ne csak fekete szemhéjpúderrel dolgozz! Túl sötét lenne a ruháddal együtt :( Ami szerintem tök jó lenne: rózsaszínes fekete vagy ha bátrabb vagy akkor pink fekete szemhéj + valami kicsit erősebb( de ne túl erős ) tusvonal+ spirál! A szemöldökcsontodra pedig egy kis gyöngyházfényű púder :)

Egy halványabb csillogósabb rúzzsal vagy szájfénnyel! :)

2010. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Esetleg ezt ajánlanám:

[link]


Ha mégsem tetszene, akkor meglehetne próbálni ugyanezt valamilyen világosabb színnel elkészíteni, például kékkel.

2010. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!