Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel fessek sima fehér...

Mivel fessek sima fehér lakkozott topánkára?

Figyelt kérdés
Dekorálni akarom, de attól félek az akril lekopna, de ha lelakkoznám mennyire lehet tartós? És az üvegfesték, nem az üvegmatrica, hanem a másik? Nem, nem akarok mintásat venni, köszi.
2009. jan. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíts sablont és graffiti festékkel fújd le. ezt ajánlom: Montana Black. Ez egy nagyon jó festék, egy 400ml-es flakon kb 700-800Ft-ba kerül és elég nagy színválasztékban kapható. Újpesten egy festéküzletben be tudsz szerezni belőle. Nem kopik, tartós, lakk festék.
2009. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az esküvői fehér lakkcipőmet évek mulva befujtam olyan rázos,flakonos festékkel pirosra.Egy hét mulva széttöredezett rajta..Dobhattam el
2009. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!