Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell helyesen felvinni...

Hogy kell helyesen felvinni az alapozót?

Figyelt kérdés

sosem birom jól felkenni

vagy össze vissza

vagy nagyon sárga lesz az arcom

mit tehetnék?

pedig jó minőségű az alapozóm és az arcbőrömhöz szerintem megfelelő


2011. jan. 4. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először hidratáló krémet szoktam, mert akkor nem szívódik fel össze-vissza, egyenletesebben vihető fel az alapozó.
2011. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:
100%
kicsit vizezd be a kezed, ugy könnyebben eloszlik.
2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidratáld valami arckrémmel, ha marad felesleg töröld le, és ecsettel vagy alapozó szivaccsal vidd fel ha kézzel nem megy. A mindig az arc közepe felé vidd fel az alapozót és onnan ki mert ha rögtön a hajad tövébe kened fel akkor ott marad egy ronda alapozó csík.
2011. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamóca. ***** válasza:
100%

jah vagy... az alapozó az a por alakú?:D

tököm se ért hozzá, a krémállagút vízzel szokták felvinni.

2011. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hetente egy két alkalommal arc radírt használok amivel eltüntetem az elhalt bőrt

alapozás előtt is megtisztítom az arcomat, utána hidratálom

én az ujjammal szoktam általában eldolgozni úgy hogy előtte pár alapozó pöttyöt teszek az arcomra és belülről kifelé haladok vagyis az orromtól kifelé és szépen eldolgozom ha esetleg túl sok került volna az arcomra akkor egy szivaccsal átmegyek rajta de használhatsz ecsetet is azzal is szépen lehet dolgozni, majd púderrel fixálom az egészet!

2011. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
keverd össze vmilyen krémmel, mielött felviszed(pl testápolo, hidratálo) 15/L
2011. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a videó sokat segített:

[link]

2011. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!