Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a szemhéjtus mennyibe...

Ez a szemhéjtus mennyibe kerül? És tapasztalat, meddig bírja, szép sötét?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 4. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt a márkát nem ismerem,de már legalább 10 félét próbáltam,minden féle árban és egyik sem vízálló,sem kenődésmentes ahogy irják:(

24 órát bármelyik kibir ha nem sokat dörzsölöd a szemed.

2011. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sötét, szép, bár nekem baromi világos a bőröm, a hajam fekete és elütne. nagyon könnyű használni, és ha kensz alá kis báziskrémet v alapozót, akk sokáig bírja.
2011. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem - egymás után két alkalommal is megvettem, mert az első annyira rossz volt, hogy azt hittem, lejárt szavatosságú terméket vettem és vettem helyette egy újat...


Az enyém nagyon halvány volt, nehezen lehetett felvinni, és nekem nagyon hamar - alig 5-10 használat után kifogyott.


Pedig az összes többi essence termékkel elégedett vagyok, szinte mindenem tőlük van.

2011. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy a hegyével lefelé tartsd így nem fog kiszáradni! szép fekete színű! ára kb 700FT
2011. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél Rimmel szemhéjtust, én nemrég vettem, feketét, könnyű felvinni(najó, bézáztam egy kicsit az elején, de ez az első szemhéjtusom, de belejöttem:)), és egész nap tart, szó szerint, még ma a hóesést is simán kiírta, tegnap délután elaludtam és rajtam volt, és így sem kenődött el..árban 1500 körül van(van, hogy ilyen 1200-1300 ha akciós), és tényleg nagyon jó, és igazi, sötét fekete a színe..essence-nek jól néznek ki a cuccaik, de nekem nem voltak tartósak, amiket tőlük vettem sajna..:( rimmel viszont nagyon jó, jelenleg a kedvencem, árban is jó és minden termékük király..remélem segítettem..jah és em rimmeles értékesítő ember vagyok csak felhasználó..:D 20/L
2011. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!