Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18 éves fiú vagyok és úgy...

18 éves fiú vagyok és úgy döntöttem rakatok be orrpiercinget. Bal oldalra kis karikát. Szerintetek ez ciki? Először alsó ajakra akartam 1 karikát de emosoknak van olyan ugyh. Orr mellett döntöttem.

Figyelt kérdés
Divattól távol álló fiúk véleménye nem érdekel! Nyilván nem miattuk rakatom be hanem saját ízlés, és gyengébbik nem miatt xDD
2011. jan. 5. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Jöttem, hogy lebeszéljelek. :) Ne tedd!!! Csá!
2011. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

JUjj orrodba ne,az olyan b.uzis.

Inkább ajak vagy szemöldökpiercinget ajánlok:)

2011. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamóca. ***** válasza:
milyen stíluson belül?
2011. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
61%
Szerintem az a fontos, hogy te mit gondolsz, nem az h. a többieknek mi a véleménye róla. Ha neked az orr piercing tetszik, akkor vágj bele, saját magadnak akarj megfelelni és ne másoknak. Amúgy én 43 éves nő vagyok, van orr piercingem és mindkét kézfejemen tetoválás, a pierceinget 5 hónapja csináltattam a tetkót pedig 5 éve és azóta sem bántam meg.
2011. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én orrban karikát csak rockosabb és alteresebb stílusú srácoknak tudom elképzelni, és szerintem nekik nagyon is jól áll. Nem tudom neked milyen a stílusod, mert ezt nem írtad le, de ha neked tetszene, akkor csináltasd meg. Akkor viszont ne, ha disco-s páwa köcsög vagy (ezért bocsi :D), mert, akkor b*zinak néznek, bár őket anélkül is. xD
2011. jan. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem az.

Nekem dupla nostril-om volt anno csak leváltottam septumra inkább.

Szintén 18 éves srác vagyok

2011. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

emósoknak szerencsére nincs, nekik sokszor septum-juk van.

szerintem jó. teljesen.

nekem is karikám van, jobb oldalt. és nem vagyok emós. :D

18L

2011. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18L

Annyi eszed lehetne h nem műfaj függő 1 ékszer.

Nekem pont septumom van mert jobbnak érzem azt magamon.

Akk én is emo vagyok?

2011. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy rocker vagyok igen...bizonyos elemekbe modern punk, bizonyosakba alteres :)
2011. jan. 5. 19:02
 10/13 szamóca. ***** válasza:
akkor simán mehet. de csináltass inkább medusát, az jobb:D
2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!