Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a HELIX piercingel? Kozmetikussal akarom csináltatni/ lövetni.

Figyelt kérdés
Kicsit félk tőle,olvasok jót is rosszat is...
2011. jan. 5. 23:07
 1/5 szamóca. ***** válasza:
joaz. nyugodtan.
2011. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:
egyébként...inkább szurasd és pc-sel ha lehet :) lövetni nem jó porcba.
2011. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kozmetikussal, mert nem ért hozzá. Piercinges nem kerül sokkal többe, és neki tényleg ez a szakmája. Másrészt porcba nem ajánlott lövetni.
2011. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikussal ne. Lövetni duplán ne.

Piercerrel kell szúratni, ő ért hozzá, ez a dolga. Nekem is van, eszméletlenül szeretem:)

2011. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egész nyugodtan lövesd be kozmetikussal, nyilván ő sem először csinálja. nekem is van, én is féltem tőle anno, de nem kell. fájni fáj, de hamar elmúlik. lényeg, h naponta többször fertőtlenítsd, és néha mozgasd-csavargasd!
2011. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!