Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltathatok-e műkörmöt,...

Volinde kérdése:

Csináltathatok-e műkörmöt, vagy más lenne a jó megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja rávágtam egy páncélszekrény ajtaját a mutatóujjamra. A véraláfutástól azóta is fekete majdnem az egész körmöm. Sajnos nem igazán szeretem a sötét színű lakkokat. A kérdésem az, hogy ilyen sérült körömre csinálnak-e műkörmöt, vagy egyáltalán egy manikűrös tud-e kezdeni vele valamit? Ránézésre még vagy fél év, mire lenő. Mivel olyan helyen dolgozom, ahol fontos hogy ápolt, szép legyen a kezem (mert szem előtt van), egyre jobban zavar. Szerintetek mi a megoldás? Köszönöm a segítséget előre is!
2011. jan. 7. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt a cikket találtam.Kb a közepétől a végéig ír róla,hogy a sérült körömre nem lehet semmit tenni,még lakkot sem.Meg kell várni amíg a sérült rész lenő.


szerintem ne foglalkozz vele,balesetek előfordulnak.(az én kezem is szemelőtt van tudom mit érzel)

2011. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
szia!szerintem műkörmöt semmiképp nem tetess fel mert azzal még jobban lelassítod a gyógyulás folyamatát.szerintem fesd ki nem muszáj annyira sötétre válassz pirosat vagy lilát kéket..szerintem.és ha teszel bele mintát akkor is szép lesz:D
2011. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én körmös vagyok, igaza van az előttem szólóknak sajnos csúnya, de nem lehet rá rakni csak jobban elfertőződik a reszelésnél meg a többi munkafolyamat, viszont lakk mehet rá tudom írtad hogy nem nyerő de műköröm semmiképp ne legyen rajta!!!
2011. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam a cikket, köszönöm. De nálam ilyesmi még véletlenül sem áll fenn! Nem lett kilyukasztva a körmöm, nincs rajta rés, és nem is fáj. Aznap mikor történt az eset még fájt, de 1-2 nap alatt elmúlt. Egyszerűen csak fekete, és marha ronda. :)

A lakkokkal az a baj, hogy még jó minőségű, sötét színű (egy bordóm van) sem takarja el rendesen.

Azt értem, hogy le kellene csiszolni, amit így nem lehet... hát sajnálom is. Úgy látszik nem marad más, mint a türelem. Köszönöm válaszaitokat, segítségeteket!

2011. jan. 7. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha az egész elfeketedett sem tart fél évig, két hónap alatt kb le is nő. De esetleg szedj vitamint, ahaj és körömerősítőt, hátha gyorsabb lesz. És szerintem látszik rajta, hogy nem igénytelenség miatt néz ki úgy, ahogy, szóval nem néz ki emiatt senki.
2011. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
tegyél rá sebtapaszt. Ne legyél már nyafka. Ez csak egy köröm, nem halsz bele, ha egy ideig nem mutogathatod...
2011. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sz12 ***** válasza:

Nem lehet rá tenni!!

Egy műkörmös.

2011. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!