Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha így állok hozzá, akkor...

Ha így állok hozzá, akkor csináltathatok tetoválást?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, egy borzalmas időszak lezárása képpen akarok egy tetoválást. A motívumot én állítottam össze, tehát egyedi, számomra jelentése van. Szöveget is tartalmaz, azért akarom, hogy emlékeztessen, hogy a legnagyobb bajok idején is merítsek erőt önmagamból. Persze szép is, divatos is, de úgy érzem nem fogom megbánni... A szüleim viszont nagyon ellenzik, sokat vitatkoztunk ezen. Vajon elég "érett" vagyok a dologhoz? Nem 1 napos terv, 3 hónapja szeretném már.
2011. aug. 25. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem 16 vagy, 22 évesen bőven elég idős vagy már ahhoz és érett is, hogy magad dönts az ilyesmiről. A szülők maximum ellentámadást indíthatnak, de ezt szépen, illedelmesen vissza lehet utasítani.

Én 26 vagyok, szintén olyan cipőben mint te, anyukámék hallani sem akarnak a tetkóról, pedig nem megkérdeztem őket, hanem kijelentettem hogy csináltatok. Na, anyukám fél napig szidott hogy mekkora baromság, meg hogy senki nem fog komolyan venni és ronda is meg veszélyes, magyarán felsorolt millió ellenérvet, én mindre ezt mondtam: tudom, de nem is rajtad lesz, én meg állok elébe :) Mindezt persze mosolyogva, mintegy mellékesen, hogy érezze, nem oszt nem szoroz mert már döntöttem.

Ja és én már külön élek, férjem vagy és gyerekem :)


Én egyébként szinte mindenben megfogadom anyu tanácsát de a külsőm alakítása az enyém, ha neki nem tetszik akkor ő nem csináltat, ennyi, de ezt is mondtam neki finoman.

2011. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondolom, hogy a saját testem, már én döntök róla. Nekem is ezeket az érveket mondták, hogy munkavállalás stb..., de nem látható helyen lesz. Meg a másik, hogy egy komoly embernek így nem fogok kelleni - én úgy gondolom, hogy akit én választok, van olyan intelligens, hogy ne akadjon fent ilyesmin. :)
2011. aug. 25. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem egy sárkányt akarok a vállamra, csak a fiam kezdőbetűjét a csuklómra, és ha visszamegyek dolgozni (elég komoly szakmát választottam, álláskeresés miatt ezért fél anyu) nem fogok kellene a tetkó miatt szerinte. De nem félek, mert egy két centis betűt eltakar egy karóra vagy karperec :)

Ha meg pasi ne akarna vele tetoválás miatt járni, akkor az valóban nem valami intelligens, ugyanis ez alapján nem lehet valakit megítélni (jó, az más tészta ha az egész hátadon lenne egy nagy sárkány, az lehet hogy nem tetszik a pasiknak :))

2011. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!