Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik az arcápolás megfelelő...

Mik az arcápolás megfelelő lépései (sminklemosó után)? És ha nem volt rajtatok smink, használtok artisztítót és tonikot?

Figyelt kérdés
milyen sorrendben csináljátok ezeket? :)
2011. jan. 9. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok sminklemosót, mivel csak a szemem szoktam festeni, azt is leginkább csak ceruzával, és spirállal.

Én a háromlépéses arctisztítást alkalmazom: arclemosó, vagy heti 1-2 alkalommal arcradír, tonik, majd hidratálás.

2011. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én nem használok rendszeresen ilyen vackokat az arcomra.sokkal rosszabb lett töle a bőröm állapota.az arctejtől egyenesen fehér pattanásaim lettek.csak akkkor használom az arclemosót is mikor alapozózom az arcomat és ezzel mosom le és arcradírt hetente egyszer az mondjuk nagyon jó ha használsz.de ha érzékeny a bőröd ne nyuzzad minden féle szerrel használj arclemosót amikor sminkedet lemosod utána elég egy hidratáló vagy bekened aloe verával...
2011. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy mindennap lekéne este tisztítani az arcot lefekvés előtt. A szennyeződéseket kitisztítani a pórusaidból. Ezért jó az, hogy mindennap használj.

Bár nem tudom nekem sem tesz jót , hiába mosom mindennap. De szerintem ez inkább termékfüggő is. Lehet,hogy rosszat használok és azért nem használ szinte semmit.

2011. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!